Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

No, minimálně je to divné. Tak buď se chlubí cizí fotkou (a cizími hodinkami) ,... nebo všechny ty Heuer a Omegy renovovalo hodinářství pro něj (a s jeho souhlasem fotku vyvěsilo na svých stránkách)... A nebo je to ještě jinak🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby nedošlo k mýlce, Lobber žádný zálohy nevybírá. Se zálohama se jedná o starší záležitost, kdy klučina si tady dělal promo cizíma fotkama a nakonec vybral nějký zálohy a do ameriky poslal prázdnou bednu od Panerai.

Lobber sem "pouze" dal fotky, který neudělal a ani hodinky na nich nejsou jeho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, financ napsal:

aby nedošlo k mýlce, Lobber žádný zálohy nevybírá. Se zálohama se jedná o starší záležitost, kdy klučina si tady dělal promo cizíma fotkama a nakonec vybral nějký zálohy a do ameriky poslal prázdnou bednu od Panerai.

Lobber sem "pouze" dal fotky, který neudělal a ani hodinky na nich nejsou jeho. 

Joo jo, jak pak se asi Pavlík má :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, ja bych se tady necertil kvuli pujcenym fotkam. Kdyz dotycnej nepise moje fotka/moje sbirka, tak bych z toho nedelal vedu, i kdyby fotka/sbirka nebyla zcela nebo uplne jeho. Ja kuprikladu pravidelne nosim manzelky hodinky a taky tem hodinkam rikam, ze jsou moje (ackoli sem je teda samozrejme koupil ja, takze vlastne trochu moje jsou:). Proste chronobundus nezna hranic :-))

 

P.S. neni fer srovnavat Lobbera, kterej je tady aktivni par let, chodi na srazy a tak, s nejakym schizofrennim zmrdikem,kterej si tu kdysi delal falesny alibi s podvodnyma PAM (to teda byly vlakna, dobre si to pamatuju, zlatej fond chronomagu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Spongebob napsal:

jo fotečka povedená :) na ty mini želvy jsem včera koukal na Ruce Ručičky :) fajn recenze.

Jinak ty spodní pětky jsou jaký typ? Podobné jsem bral kdysi manželce k výročí.. byly jako unisex.

 

děkuju, spodní jsou SNXS073, mám je na bazaru 😉

před 2 hodinami, actionman1 napsal:

Strasne sa mi paci tato fotka ;)

děkuju ☺️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kide sorry jako, ale rodinné foto by mělo být foto tvé hodinkové rodiny ,případně členů tvé rodiny. A já to tak i pochopil, že prostě má vazbu na to hodinářství ( třeba rodinnou vazbu ), ale jestli pouze cizí hodinky vydává za své tak je to dost nefér .... Jako už by si zasloužily vrtič chápu tak, že jich máš hodně a uvažuješ o vrtiči. Jasně označit ho byť jen náznakem za zloděje bylo zbytečně ostré ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky asi jeden z tech "pomalejsich", kteri nemaji moc pochopeni pro dvojsmysly nebo takova ta prohlaseni, ve kterych vlastne nelzes, ale ...

Rodinne foto je vlakno o nasich sbirkach/sestavach/setech (at si tomu kazdej rika jak chce). Tzn., ze hodinky jsou bud tvoje, nebo je minimalne slusne uvest, o ci sestavu (tata, kamos ...) se jedna.

Pro ostatni pripady je tu vlakno, co jste kde videli. Tam neni problem uvest, tam a tam na me vyskocila na netu fotka s touhle paradni sestavou. Hotovo.

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já su taky asi nějaký pomalejší. Přečetl jsem si i následnou Lobberovu reakci, že ho postihla nějaká prekérní mánie a dává mně to smysl k těm hodinkám. Nebo to chápu špatně?

Tu fotku Lobber nevyfotil, hodinky na fotce jeho taky nejsou a ještě se následným komentářem snaží naznačit, že by mohly být jeho. Slušně řečeno. 

Mně teda nepřijde normální někomu ukrást fotky a prezentovat se s nima někde jinde. Bohužel, je to poměrně častý nešvar některých místních členů. Fotky odsud z fora jsou na aukru, na bazoši atd

 

 

lobber3.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...