Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, tombas napsal:

VC nádhera, ale se nemůžu vynadívat na ty Festiny Ulysse Nardiny, ty jsou prostě skvělé. 😍

Neviem prečo sú UN také (podľa mňa nespravodlivo) opomínané. Ak si ich porovnám napríklad s Rolexami, prípadne Omegami v rovnakej cenovej kategórií, UN mi prišli zaujímavejšie (ale ja som zaujatý, u mňa to bola láska na prvý pohľad 😄 ). Na to, akú históriu a výsledky má firma UN mi príde až neskutočné, ako málo sa ich predáva 🤔.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třikrát 3-6-9, ale pokaždé trochu jinak.

Smiths Everest s průměrem 36 mm, lug to lug 43,5 mm, Cal. Miyota 9039, WR 100 m, cena cca 380 EUR.

Rolex Explorer s průměrem 39 mm, lug to lug 48 mm, Cal. Rolex 3132, WR 100 m, produkce ukončena (ceny na sekundárním trhu od 7.000 EUR).

Davosa North Pole Limited Edition s průměrem 42 mm, lug to lug 48,3 mm, Cal. DAV3021 (SW200-1), WR 200 m, miminka 500 kusů, cena 599 EUR.a1ac06ed74ac8e21dcc423a4b449ec8c.jpg

Odesláno z mého BBF100-6 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Síce to nie je celkom rodinná fotka, no konečne sa ku mne náhodou dostala fotka hodiniek, aké som úplne na začiatku mojej chronocesty a tak som dal dokopy obrázky všetkých mojich hodiniek ... takže viac, ako rodinná foto by som to nazval ... "tak jde čas" alebo moja hodinková evolúcia 😄 1687384624_mojehodinky.thumb.jpg.196087e8a72a1c8ffcce8bc0b73bd00b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, junior300 napsal:

@Pán času Ak su to vsetky hodinky chronologicky a nic tam nechyba, tak po dobe bronzovej si letel rovno do vesmiru 😁

Dobu bronzovú myslíš G-Shocky a Festinky sú tým vesmírom? 😄 Hodinky sú takmer všetky, len na začiatku chýbajú jedny plastové digitálky, ktoré som mal ako malý, no pri tých si pamätám len to, že boli čierne.

Právě teď, Spongebob napsal:

to jooo 🤣 z těch U.Nardinek bych se po.. krásnej vývin :) 

Vývin bol taký, ako doba dovolila. Aj tie prvé plecháče, ktoré mi mama kúpila v Rakúsku po tom, ako sa otvorili hranice a boli sme prvý krát v Hainburgu, boli pre mňa ako z ríše snov 🙂 Každé z nich mi spravili obrovskú radosť, nakoľko v danom čase to bolo asi to, čo sa mi najviac páčilo a mohol som si to dovoliť aj finančne. Inak pri UN po rokoch slintania pri výkladoch nad hodinkami, o ktorých som sníval a keď nastala doba, že som mohol prestať len snívať, tak som sa z nich skoro po... 😄 - za mňa sú to stále asi top hodinky, aké si viem kúpiť a ak by som nemal teraz žiadne a mal neobmedzený rozpočet, šiel by som do nich zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Pán času napsal:

Vývin bol taký, ako doba dovolila. Aj tie prvé plecháče, ktoré mi mama kúpila v Rakúsku po tom, ako sa otvorili hranice a boli sme prvý krát v Hainburgu, boli pre mňa ako z ríše snov 🙂 Každé z nich mi spravili obrovskú radosť, nakoľko v danom čase to bolo asi to, čo sa mi najviac páčilo a mohol som si to dovoliť aj finančne. Inak pri UN po rokoch slintania pri výkladoch nad hodinkami, o ktorých som sníval a keď nastala doba, že som mohol prestať len snívať, tak som sa z nich skoro po... 😄 - za mňa sú to stále asi top hodinky, aké si viem kúpiť a ak by som nemal teraz žiadne a mal neobmedzený rozpočet, šiel by som do nich zase.

Ten vyvoj a dane modely v case nespochybnujem. Mame to tak asi vsetci, ze kazdy kusok bol v tom ktorom momente to naj a boli sme z neho po💩..

No ak by sa na chronomagu vyhodnocovalo nieco ako “skokan roka”, velmi by ma prekvapilo, ak by si sa neumiestnil na prvej priecke. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...