Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, brownwld napsal:

Hahaha, to je super! Ale jeste to chce ty 2220.80.00 :)

Já vím :) Málem jsem je měl, v 1A stavu z Ch24, ale já vůl jsem váhal do dalšího dne a ráno když jsem chtěl objednat už mi je někdo vyfouknul. Tak jsem číhal na další a asi napočtvrtý to vyšlo s těmahle. Ale bral jsem to prostě tak, že buď budou 2531.80, nebo 2220.80 - podle toho, který chytnu dřív. Trochu mě štve, že první nemají velkýho koníka na dýnku, ale toho zase mají ty prostřední bezvlnky, takže to mám nakonec pěkně pestrý a od každýho trochu :) Rozdíly mezi těmahle dvěma referencema myslím nejsou takový, abych je musel mít oboje. A už takhle mi to udělalo trochu nečekanou díru v rozpočtu, protože nápad čuchat po starejch vlnkách se zrodil trochu nečekaně a nečekaně se mi usadil v hlavě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, junior300 napsal:

No ty blaaho, slusna klada.. 😱

——————————————

“Naco ti je tolko rovnakych hodiniek?” pyta sa p. Novak..

 

To je tak, kdyz se ti nechcou prehazovat remeny. Proste si koupis stejny hodinky tolikrat, kolik mas remenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Potkan napsal:

To je tak, kdyz se ti nechcou prehazovat remeny. Proste si koupis stejny hodinky tolikrat, kolik mas remenu...

:D Tiez ma to napadlo.. Samozrejme rozdiely medzi jednotlivymi kuskami vidim, myslel som to skor ako for. Pre laika to musi posobit ako jedny a tie iste hodinky. Resp. Suby maju na prvu troska iny kukuc.

Pred chronomagom som si myslel, ze mat 4ks jednej znacky je nieco, povedzme minimalne neobvykle. Z tejto chybnej domnienky ma s zeleznou pravidelnostou liecia miestni frajeri.. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...