Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Horhe napsal:

No fotka stojí za prd, ale koukám, že ten první můj příspěvek byl přesně před 12 lety :)

Cit: "Tloušťka hodinek je pouhých 7mm a průměr ciferníku je 38mm, takže rozměry pro mou celkem malou ruku optimální."

..... a protoze mi ruka v dospelosti vyjimecne narostla, nosim ted Panerai 😂😂. Sorry, take po sobe nemuzu cist ty prehistoricke prispevky 😂.

PS: Mam tady nejaky novejsi Panerai katalog, vsiml jsem si, ze neco shanis. Tak do me pripadne zitra (dneska 😊) kopni, poslu ti fotku a pokud ho jeste nemas, je Tvuj. Dobrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Murphy97 napsal:

Cit: "Tloušťka hodinek je pouhých 7mm a průměr ciferníku je 38mm, takže rozměry pro mou celkem malou ruku optimální."

..... a protoze mi ruka v dospelosti vyjimecne narostla, nosim ted Panerai 😂😂. Sorry, take po sobe nemuzu cist ty prehistoricke prispevky 😂.

PS: Mam tady nejaky novejsi Panerai katalog, vsiml jsem si, ze neco shanis. Tak do me pripadne zitra (dneska 😊) kopni, poslu ti fotku a pokud ho jeste nemas, je Tvuj. Dobrou...

No, trochu rozdíl tam je 😂

Spoustu mi toho věnoval Ricous, ale chybí 2013 a 2016 a výš, ale to nevím, jestli ještě byly v papíru. 

20210826_041307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Micey napsal:

Tyyyvoe Horhe, malej tovarnik, hodne pekna prace. Ja ty Pamy snad nekdy budu muset taky zkusit:)

 

před 30 minutami, Horhe napsal:

Napiš Murphymu, má jedny na výměnu za něco. 

Stojedenactky by byly k mani, kdyztak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...