Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 43 minutami, JoyStick napsal:

Já si tak René představuju, že za 20-30 let se mi podaří do nějaký značky mít takovej vhled jako Ty a pár dalších jedinců tady. A že se občas sejdeme u krbu s drinkem a zavládne pohodová nostalgie. 

Krásná sbírka. 😍 

To nevím kámo, v 80 ti budu uz asi mrtvej🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra, pánové, zatraceně nabušené hodinkovnice! Moc pěkné.
Zkusím do diskuse zase přispět další svoji skromnou dvojkou. Tentokrát z produkce Seiko. Oba kousky mi zbyly po mém velikém výprodeji, který jsem tu před časem udělal. Tuto dvojici jsem si rozhodl ponechat. 291b7de5e1a2006e2d6997cf344213a2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, HondzaX napsal:

Safra, pánové, zatraceně nabušené hodinkovnice! Moc pěkné.
Zkusím do diskuse zase přispět další svoji skromnou dvojkou. Tentokrát z produkce Seiko. Oba kousky mi zbyly po mém velikém výprodeji, který jsem tu před časem udělal. Tuto dvojici jsem si rozhodl ponechat. 291b7de5e1a2006e2d6997cf344213a2.jpg

A rozhodl jsi se pro moc pěknou dvojici 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HondzaX ačkoliv nejsem na goldnu, bylo by mi líto někde drápnout kterýkoliv z těchto vybroušených pětkových kousků. To je téměř nirvána :), kterou se zpocenými zády a jen stěží přebije "ta okorunkovaná značka, jejíž jméno je zde téměř modlou"😇 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, HondzaX napsal:

Safra, pánové, zatraceně nabušené hodinkovnice! Moc pěkné.
Zkusím do diskuse zase přispět další svoji skromnou dvojkou. Tentokrát z produkce Seiko. Oba kousky mi zbyly po mém velikém výprodeji, který jsem tu před časem udělal. Tuto dvojici jsem si rozhodl ponechat. 291b7de5e1a2006e2d6997cf344213a2.jpg

Parádní dvojka. Na to, že je to vlastně vstupní řada Seika, je to moc hezky zpracovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, HondzaX napsal:

Safra, pánové, zatraceně nabušené hodinkovnice! Moc pěkné.
Zkusím do diskuse zase přispět další svoji skromnou dvojkou. Tentokrát z produkce Seiko. Oba kousky mi zbyly po mém velikém výprodeji, který jsem tu před časem udělal. Tuto dvojici jsem si rozhodl ponechat. 291b7de5e1a2006e2d6997cf344213a2.jpg

Nebudem ani prvy, ani originalny. No nemozem inak, ako pridat sa do zastupu obdivovatelov. Dokonala dvojka! Mat niektoru z hodinkovnic, co sem dali kolegovia, tak si oblizem vsetkych desat. Napriek tomu k tvojej fotke sa opakovane vraciam. 👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Maxel napsal:

S toudle rodinkou uzavřu letošní rok.
Ještě mi tam chybí nějaké edc ve stylu GS nebo Exp36, ale už se na tom pracuje. 


 

 

Dobry, ale nic dalsiho uz se ti tam nevejde. Pujde neco pryc nebo zvetsis hodinkovnici? 
Jinak zavist, u me 3 ks je max co moje autisticka natura unese. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...