Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Před hodinou, huhu4d napsal:

ja neviem :) predat milgy a kupit glashutte seventies? :)

Jestli ti jde čistě o pohled nadšence do hodinek, směle do toho! Na ruce jsem měl jen zapůjčený, ale jsou fakt TOP. O "vnitřnostech" nemluvě. Taky je fajn mít pro změnu doma Němce. 😀

Z pohledu financí je to jiná písnička a proto je tu tolik RLX a tak málo Glashütte Seventies.

Takže fandím výměně, ale sám bych dost možná skončil u "nudnýho" RLX. 🤷‍♂️😀

Pochlubím se cizím peřím :)

IMG_20220805_173237_(750_x_1000_px).jpg

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne - jenom si zůstaňte u své korunkové nudy, než všecky dostupné hezké Seventies schramstnu do své tlamy a nechám Vám jenom hnusy v “investičním” pastelovém laku s nepadnoucíma “datejust” indexama za cenu Dayton :devil:

image.jpeg.ec9d00a746090d4f4b4eaa2efc9d98ed.jpeg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne - jenom si zůstaňte u své korunkové nudy, než všecky dostupné hezké Seventies schramstnu do své tlamy a nechám Vám jenom hnusy v “investičním” pastelovém laku s nepadnoucíma “datejust” indexama za cenu Dayton :devil:
image.jpeg.ec9d00a746090d4f4b4eaa2efc9d98ed.jpeg

Na zivo jsou jeste lepsi


Sent from my iPad using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2022 v 23:38, Radek124 napsal:

Ne ne - jenom si zůstaňte u své korunkové nudy, než všecky dostupné hezké Seventies schramstnu do své tlamy a nechám Vám jenom hnusy v “investičním” pastelovém laku s nepadnoucíma “datejust” indexama za cenu Dayton :devil:

image.jpeg.ec9d00a746090d4f4b4eaa2efc9d98ed.jpeg

Koukám se ti to rozrůstá 👍

A jinak musím říct, že i za mě live mnohem lepší než pocitově z fotky. Z fotky není tak cítit ta úroveň kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2022 v 23:38, Radek124 napsal:

Ne ne - jenom si zůstaňte u své korunkové nudy, než všecky dostupné hezké Seventies schramstnu do své tlamy a nechám Vám jenom hnusy v “investičním” pastelovém laku s nepadnoucíma “datejust” indexama za cenu Dayton :devil:

image.jpeg.ec9d00a746090d4f4b4eaa2efc9d98ed.jpeg

To je pěkná rodinka 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně dva kousky, ze kterých mám pořád, největší radost. Jeden se na ruku podívá velmi často, druhý je chráněný druh, ale oba mám rád stejně.

IMG_20220809_183013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...