Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Podezřelý chronoklid. Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.

9B9592F2-FA5C-4114-81B0-E5F370137ED3.jpeg

AD4A761B-C22D-4A4D-82EF-77AE82FDC1F2.jpeg

E6B30156-1991-43B0-892B-37D966535D9C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2022 v 11:03, Roman I. napsal:

Podezřelý chronoklid. Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.

9B9592F2-FA5C-4114-81B0-E5F370137ED3.jpeg

AD4A761B-C22D-4A4D-82EF-77AE82FDC1F2.jpeg

E6B30156-1991-43B0-892B-37D966535D9C.jpeg

Je uzasne mat to takto jednoduche🙂 ale fajn👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, koukám, že jsem za blázna. Omlouvám se za ty dvojité věty. Já se učím diktovat zprávy a posty do mobilu a takhle se to někdy zvrtne.

@Campino no, já to po protočených 100 hodinkách tady na fóru přestal  řešit, protože mě ani jedny z nich nedostaly do OWG stavu, takže se už nimi nestresuji. Kolik jich bylo po té stovce, už nevím. Takže možná než jednoduše nadšený jsem vyčerpaně uklidněný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Roman I. napsal:

ty jo, koukám, že jsem za blázna. Omlouvám se za ty dvojité věty. Já se učím diktovat zprávy a posty do mobilu a takhle se to někdy zvrtne.

@Campino no, já to po protočených 100 hodinkách tady na fóru přestal  řešit, protože mě ani jedny z nich nedostaly do OWG stavu, takže se už nimi nestresuji. Kolik jich bylo po té stovce, už nevím. Takže možná než jednoduše nadšený jsem vyčerpaně uklidněný. 

Urcite nie si za blazna🙂je to nemoc a trpime nou vsetci zucastneni🙂a hladanie OW je marne…”co ja se jich nahledal😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvaknul jsem současno "moderní rodinku" bez vintage. 3x Chrono + Tudor na denní nošení a 2x plesnivky (=otloukánky a do moře).. Takže spokojenost, chtělo by to ještě něco decentního s bílým cifrem a možná pilotky 🙃

20220926_140815-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

... tahle divná hra vážně někoho baví? Jakože mě někdo milostivě kamsi zapíše a po 6 letech ty hodinky pořád nemám? :D

To se pak není co divit, že když se na někoho dostane řada, tak je to jako svatý grál a hodinky ani nevyndá z krabičky, natož aby sundal fólie...

A teď to myslím naprosto vážně, bez ironie: po těch 6 (nebo i víc) letech čekání se mi můžou za tu dobu přece naprosto změnit preference a už se mi ty hodinky vážně nemusí líbit jako v roce 2016. A když je trh s RLX tak pokřivenej, tak se nedivím, že toho někteří zneužijí a prodají nad retail.

Neobhajuju to a kdyby to někoho náhodou napadlo, tak ne, vážně sem o víkendu nehodím inzerát s nenošenýma Rolbama s 20% přirážkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...