Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Vím, že nejde o kvalitativní skvost. Tahle fotka vznikla z momentálního rozpoložení a její užitečnost spočívá spíše v sevšivší se trojici hodinek, z nichž jedny jsou těm dvěma dědečkem, a ty dvoje jsou z hlediska zaměření vzdálení příbuzní :)

 

P.S. Na ruce jsem měl v době focení černou ovci rodiny, jejíž iniciály jsou stejné jako moje - MM

 

post-1975-1224188973.jpg

pekna familia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Ztaženo z googlu - všechny modely zcela jednoduše určitelné.

To je kombo snů: hranatý oblekovky manual wind, kulatý oblekovky automaty chrono, sportovní potápky gmt a bondovky do hospody...

Fakt se nad tim zamyslete, ta sbírka má logiku, je úžasná přitom nijak kolotočářsky výstřední.

 

Jo jo, naprostý souhlas! Takhle poskládaný to dává smysl. Přidal bych tam už jenom Suunto G6 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Když už jsem to vyfotil tak to sem dám.

A k tomu asi 260 ks. PRIMek.

eldo, prosim te, ty poljot aviator se mi libi cim dal vic. vetsinou je ale vidam s rolexkovejma katedralovyma ruckama. tys rucky menil nebo jsi to tak koupil? info klidne do SZ. no a jinak pekna rodinka, takova vyvazena a spokojena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eldo, prosim te, ty poljot aviator se mi libi cim dal vic. vetsinou je ale vidam s rolexkovejma katedralovyma ruckama. tys rucky menil nebo jsi to tak koupil? info klidne do SZ. no a jinak pekna rodinka, takova vyvazena a spokojena.

 

Řekl bych že jsou origoš, já je neměnil.

Koupil jsem je od Kibiho viz. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=17505

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precisty od Skalise jsem pro focení (nerad!) sundal z ruky, tak ty jsou v chodu. Občas teď střídám s pilotníma primkama. Lituju, že mi utek ten fotící seminář, tak sorry za fotku...

 

post-1483-1263637709.jpg

Upraveno uživatelem yen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...