Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Já vám dám kalkul... Tuhle mě moje milá upozornila, že když si beru tepláky a staré oblečení a jdu sadit stromky, tak i hodinky bych si mohl vyměnit. Měl jsem na ruce milgy. Ne každý je koupí a dá do trezoru..

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám dám kalkul... Tuhle mě moje milá upozornila, že když si beru tepláky a staré oblečení a jdu sadit stromky, tak i hodinky bych si mohl vyměnit. Měl jsem na ruce milgy. Ne každý je koupí a dá do trezoru..

To vůbec nebylo myšleno na trezorovky. Jen je zkrátka rozdíl, když si kupuješ hodinky, u kterejch víš, že je ponosíš (klidně i při sázení stromků) a přinejhoršim za to samý i za pár let střelíš, a naopak když kupuješ kousek, u kterýho víš, že budeš přinejlepšim jen dvacet procet v mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nafotit, prodat a o level výš. Chronobundus je krásný :-)

 

Nestraš, už aj za toto som dostal "co proto". Ale človek nikdy, pred cca. rokom a pol som tiež tvrdil: "hodinky? zbytočnosť"  :lol2:

 

Drahšie hodinky by som sa asi bál nosiť. Navyše takých, čo by sa mi páčili a boli by aj na moju malú ruku je veru málo.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraš, už aj za toto som dostal "co proto". Ale človek nikdy, pred cca. rokom a pol som tiež tvrdil: "hodinky? zbytočnosť"  :lol2:

 

Drahšie hodinky by som sa asi bál nosiť. Navyše takých, čo by sa mi páčili a boli by aj na moju malú ruku je veru málo.

To jsou řeči :-)), jdi prostě výš a nošení přijde samo :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...