Jump to content

Rodinné foto

Recommended Posts

To jsou řeči :-)), jdi prostě výš a nošení přijde samo :-).

Chlapi, pomaly na mňa :) Hodinky mám doma pár dni aj s cestou a už mi radíte ich predať. Ešte som ich ani poriadne nemal na ruke. Navyše myslite aj na zdravie mojej ženy. Ak by som teraz všetko predal a kúpil niečo drahšie jej srdiečko by to nemuselo zniesť  :lol:

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rodinne foto 2 in 1...   zdroj/source: www.rolexforums.com (member Kevan)

?R? rodinka

tak taky pridam zatim skromnou moji rodinku,   jedny jsou tam zacmarane protoze se tu o nich nemluvi,a nesmi se tady prezentovat. hodinkovnice je ta z toho lidlu  

Chlapi, pomaly na mňa :) Hodinky mám doma pár dni aj s cestou a už mi radíte ich predať. Ešte som ich ani poriadne nemal na ruke. Navyše myslite aj na zdravie mojej ženy. Ak by som teraz všetko predal a kúpil niečo drahšie jej srdiečko by to nemuselo zniesť  :lol:

Jednou jsem hrozně chtěl Pamy, došli dopoledne a odpoledne jsem je prodal dál  :lol2:

Takže asi tak..

Jednou jsem hrozně chtěl Pamy, došli dopoledne a odpoledne jsem je prodal dál  :lol2:

Takže asi tak..

Seiko helmet- moc jsem je chtel, koupil, vystal frontu na poste, jeste tam rozbalil a jeste na poste poslal dalsimu zajemci.

Nebal bych se toho.

Tak to má být :)

Vím že to nejsou PAMy jako u tebe, ale to jsem byl na začátku svého chronomarodění. Teď je alespoň donesu domů :-).

Viz. naposledy jsem koupil hodinky kvůli krabičce :-).

Vím že to nejsou PAMy jako u tebe, ale to jsem byl na začátku svého chronomarodění. Teď je alespoň donesu domů :-).

Viz. naposledy jsem koupil hodinky kvůli krabičce :-).

To je jedno o jaké jde :) Mě se líbí pořád, ale když má člověk párátko, nedá se nic dělat.. Rozumím, že levnější by bylo zkusit u AD - ale tenkrát mě to přišlo jako dobrý nápad :D 

Mne sa to celkom dost paci - obzvlast silver aj black verzia jednych hodiniek! ;)

Ďakujem  :rolleyes:

Hodinky sú to super spracované, jediné, čo by som im ja vytkol je rozmer náramku 21mm, čo je dosť neštandartné. Teraz najviac nosím práve DS1 streborné. Dnes meraná odchýlka +4s/deň, čo je super na to, že sa ešte ani nestihli zabehnúť.

Tak, ja dosahl rovnovahy. Co vic clovek potrebuje.. pripominku o oblekovkach beru, ale nevim, co bych s nima delal:)

attachicon.gifE13B4994-CB8B-41ED-986F-F505A8D69589.jpeg

Podľa mňa ideálny počet a aj ideálne rozloženie. 

Podľa farby: modré, čierne, strieborné resp. biele

Podľa strojčeka: quartz aj mechanika

Podľa použitia: chrono, klasické, digitálky

Všetko toto spĺňaš takže za mňa  :thumbsup_anim:

Micey- to je pro me hroznej rozptyl :-). Ty iwc jsem sledoval, do tveho vlakna jsem kecat nechtel, jsou paradni, snad je uvidim nazivo a tech se nezbavis.

Tak dalsi Seiko do seiko rodinky.Na pristi rok jsem si musel udelat fahrplan noseni abych je rovnomerne osoupaval a stale me bavily.

To je alespoň šistém :-)

To je alespoň šistém :-)

ebyl bych to schopen dodrzovat, ale obdivuju te, takhle systematicky to zpracovat :-).

šistém nešistém, plán není dogma:) Ještě do toho digošky a nějaké oblekovky, a systém je narušen:)

To jsem odkoukal od Víta, který střídal hodinky po měsíci nebo týdnu? A přišlo mi to zajímavý.