Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Já vím, ale co dát pryč? PS 2? Kvůli těm to všechno začalo. Igeny? No to nepřipadá v úvahu. Diplomaty, Skorodiplomaty, Traktory? Před dvěma lety jsem zrušil Eleganty a různé padesátky, asi sedmdesát kusů. S tímhle nevím jak dál. Klidně si poslechnu názor... 

 

Edit: A vůbec, chtěl bych vidět tu tvoji Seiko rodinku, to bych se mohl jít zahrabat.. :D

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem se konečně dostal do ideálního stavu:

- Seiko SKX007, Tissot Visodate a Laco Leipzig.

- horní patro jsou kousky po pradědech (L. Hainz Excelsior Park a Kirovskie Krab), a i když už mají povícero dekád za sebou, stále 100 % funkční.

post-63726-0-31377400-1548339265_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem se konečně dostal do ideálního stavu:

- Seiko SKX007, Tissot Visodate a Laco Leipzig.

- horní patro jsou kousky po pradědech (L. Hainz Excelsior Park a Kirovskie Krab), a i když už mají povícero dekád za sebou, stále 100 % funkční.

máš to pekné hlavne na začiatočníka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš toho málo, podívej se na předchozí stránku na obrázky od Jeronima. Musíš se ještě snažit. :D

 

No, s vámi, frajery v oboru, se rovnat nemůžu.

Možná ještě časem uznám za vhodné, že vlevo nahoře není místo na řetízek ke kapsáčům, ale polnohodnotný flek pro další hodinky. Tím ale budu končit.

 

@AKUC, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsi mě nepochopil správně nebo přehlídl smajlíka, to neva. Aby sis to nevykládal špatně, to není o žádných frajerech v oboru, jsou tu určitě i kolegové mající (nosící) dokonce jen jedny hodinky. A stejně tak neplatí, že víc hodinek = víc Chronomag. Svým příspěvkem jsem chtěl jen jemně naznačit, že svoje nejlepší CHMG roky máš zřejmě ještě před sebou. Peace! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s vámi, frajery v oboru, se rovnat nemůžu.

Možná ještě časem uznám za vhodné, že vlevo nahoře není místo na řetízek ke kapsáčům, ale polnohodnotný flek pro další hodinky. Tím ale budu končit.

 

@AKUC, děkuji.

Spíš koupíš novou krabičku na hodinky :-).

Ona to není frajerina, ale spíš prokletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se špatně vyjádřil, nebo tomu také chyběl smajlík :)

Rozhodně jsem nechtěl říct něco ve smyslu čím víc hodinek, tím víc Adidas.

 

Spiše jen, že mám stále více méně "entry-level" a jak popisujete, ty lepší kousky na mne teprve čekají... Zatím si to ale nechci přiznat.

Upraveno uživatelem DeeKey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...