Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Zenithy sem mel na Bali a v Singapuru a to byla pohoda. Jenze si zas rikam, ze by to chtelo zmenu. 

 

Pohled, jak mi jedou cokolady na letisti do rentgenu a cekam na druhy strane, jestli v kosiku furt budou, to fakt nedam. Nehlede na to, ze mam v planu i toulky po asijskych velkomestech, a v hotelovym sejfu je nenecham :( I kdyz vlastne v Kataru sem je mel taky :)

 

Vem si IWC nebo Nardenky. S nima ostudu rozhodne neudelas a kdyz se o ne budes v nejakych zlych koncinach bat, oblec se jak krupan a nikoho ani nenapadne, ze by byly pravy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. I ne. Ano ? vizuálně je to disproporční. Ne ? je krásně měkej a poddanej díky malé tlouštce a tak hodinky líp sedí na ruce.

Nicméně doplnění 22mm zásob už je v přípravě. A ani origo nakonec nejni k zahození ; ačkoliv zapínam na první dírku :)

 

A děkuju za pochvalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zenithy sem mel na Bali a v Singapuru a to byla pohoda. Jenze si zas rikam, ze by to chtelo zmenu. 

 

Pohled, jak mi jedou cokolady na letisti do rentgenu a cekam na druhy strane, jestli v kosiku furt budou, to fakt nedam. Nehlede na to, ze mam v planu i toulky po asijskych velkomestech, a v hotelovym sejfu je nenecham :( I kdyz vlastne v Kataru sem je mel taky :)

Taháš sebou nějakej příručák? Já hodinky házím do něj před rentgenem aby se neváleli v košíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně to nejni fáze uklidnění, ale s poslednim nákupem se to tam blíží.

Pár rošád je ještě v plánu, ale základ rodinky aspirující na delší provoz už tam cca je.

 

d3731c02381a150f1ad712e2568dae47.jpg

Koukám na ty Pamy se zalíbením. Už dlouho jsem žádné neměl, což považuju za velkou chybu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky jsem to chtěl zredukovat na co nejnižší počet, ale méně jak na dva kousky to neumím. OWG u mě prostě nefunguje. Nepotápím se, stopkama neměřím, potřebuju datum, potřebuju tah, potřebuju hodinky na blbnutí s řemenama.

Nedávno mi nasadil brouka do hlavy Sibiř, když fotil hodinky své drahé polovičky....a teď vážně přemýšlím o konceptu B&W....tedy přikoupit ještě jedny Datejusty s černým cifrem, hladkou lunetou, na jubilee. Ta možnost zaměňovat tahy, cifry a lunety u mě fungovat určitě bude. :)

 

83beb0abdf0e5114dad15513d08d0366.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...