Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Radik napsal:

Prosímtě, co je to za kufr a kdes do toho sehnal tuhle hodinkovou výplň?

Ahoj. Kufr jsem koupil komplet i s výplněmi na ebay z Itálie. Bohužel je většina těchto kufrů dostupná jen v USA jako jsou vklady do kufrů Pelican nebo celé hodinkové kufry Invicta. Dají se sehnat kufry značky Nanuk nebo Kronokeeper. Pokud máš kufr a potřebuješ jen vklady, tak ti je dokážou na míru vyrobit v Česku ve firmě APENO.CZ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Piplík napsal:

Ahoj. Kufr jsem koupil komplet i s výplněmi na ebay z Itálie. Bohužel je většina těchto kufrů dostupná jen v USA jako jsou vklady do kufrů Pelican nebo celé hodinkové kufry Invicta. Dají se sehnat kufry značky Nanuk nebo Kronokeeper. Pokud máš kufr a potřebuješ jen vklady, tak ti je dokážou na míru vyrobit v Česku ve firmě APENO.CZ 

díky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel Jasně že stačí i kufr z Hornbachu (-: Mám několik kufrů od zmíněné firmy APENO a ty ceny nejsou nějak závratné a mají uvnitř taky ty vklady které si “vylámeš” podle velikosti jak potřebuješ. mám je na nože, fotovýbavu ….
Ale z tvrzené pěny je to úplně něco jiného, laserem vyřezane, někdy složené z více vrstev podle měkkosti a v kombinaci barev. Hodinky v té tvrdé pěně perfektně sedí. Záleží na prioritách. Když mám hodinky za stovky tisíc tak si zase říkám že chci mít i pěkný kufr za pár tisícovek. 

01634F08-B55A-46E5-92FC-C222F65B3C55.jpeg

5B4B874B-45DF-451B-A789-D4AE5D259291.jpeg

D03AAB2F-CFCE-4FDE-8CB1-B580369CEAD9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké pánové. Ještě sehnat někoho kdo by mi k tomu kufru zkonstruoval příslušně dimenzovaný winder s rychloupínáním a zvážím to. Teda jestli nebude o něco jednodušší koupit 8x winder a na něj přišroubovat madlo, když už mám všecky hodinky vodotěsné samy o sobě :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Maxel napsal:

@Radik Když není potřeba balistické vlastnosti kufru, dá se sehnat i u nás. Myslim v Obi nebo Hornbachu jsem kupoval, za pár stovek. 
Stačí vyřezat molitan podle počtu kusů. 

995702AC-F9A7-44A1-9FDB-C360C61C86EF.jpeg

Ten Obi/Hornbach kufr je úplně naprd (výplň). Za chvíli se mi to úplně rozpadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Nanuk se mně líbí. Ne, že bych potřeboval balistický vlastnosti, ne že by cena kufru musela kopírovat cenu hodinek, ale když si představím některý kufry od nářadí made in china a způsob, jak se do nich člověk občas musí dobývat (a to jsou tam jen dvě šoupata, jen s nima nejde hnout), raději si za ten kufr i něco připlatím. Molitan mně bohatě postačí. Dík všem za inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radik napsal:

Ten Nanuk se mně líbí. Ne, že bych potřeboval balistický vlastnosti, ne že by cena kufru musela kopírovat cenu hodinek, ale když si představím některý kufry od nářadí made in china a způsob, jak se do nich člověk občas musí dobývat (a to jsou tam jen dvě šoupata, jen s nima nejde hnout), raději si za ten kufr i něco připlatím. Molitan mně bohatě postačí. Dík všem za inspiraci.

Tak pokud ti stačí ten vylamovací molitan, tak si kup levnější tady. Černý nebo oranžový. Ta 300 bude tak na těch 10 hodinek, záleží jaké máš polštářky. Já jsem s nimi spokojený. Je to kvalitní plast, panty, ventil, zámky. Stejný jako ten Nanuk. Pak se pochlub (-:

https://www.apeno.cz/vodotesny-kufr-max300s-apeno-336x300x148_z5641/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Piplík napsal:

Tak pokud ti stačí ten vylamovací molitan, tak si kup levnější tady. Černý nebo oranžový. Ta 300 bude tak na těch 10 hodinek, záleží jaké máš polštářky. Já jsem s nimi spokojený. Je to kvalitní plast, panty, ventil, zámky. Stejný jako ten Nanuk. Pak se pochlub (-:

https://www.apeno.cz/vodotesny-kufr-max300s-apeno-336x300x148_z5641/

Díky, zakládám si a rozmyslím to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...