Jump to content

Rodinné foto

Kalifx

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
před 6 minutami, Willie McBride napsal:

Jo tak tuhle rodinku bych doma taky snesl.  😀👌

Předpokládám, že ty Festiny jsou "hřích mladí", ale když mají za sebou příběh, tak mají i svý místo, přesto bych je asi prohodil v hodinkovici za DJ. Do té party mi nějak sedí víc. 😀

Edited by MíraMíra

V 5. 11. 2023 v 22:25, MíraMíra napsal:

Jo tak tuhle rodinku bych doma taky snesl.  😀👌

Předpokládám, že ty Festiny jsou "hřích mladí", ale když mají za sebou příběh, tak mají i svý místo, přesto bych je asi prohodil v hodinkovici za DJ. Do té party mi nějak sedí víc. 😀

Festinky nie sú ani tak hriechom mladosti, ako kúskom z doby, kedy som si iné hodinky nemohol dovoliť a na  poriadne hodinky som pozeral len v časopisoch a výkladoch obchodov s hodinkami. V hodinkovnici sú na prvom mieste, nakoľko v nej sú hodinky v poradí, v akom som si ich kúpil. Pred Festinkami som mal ako decko jedny plastové digitálky, potom plechové digitálky za pár schilingov, ktoré som dostal po páde totáča, keď sme išli prvý krát do AT, po nich ešte jedny Casio a G-Shocky, ktoré mám doteraz rozpadnuté v zásuvke 😄 A potom už pekne chronologicky, ako sú v hodinkovnici - Festina, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin ... a od tohoto týždňa je na konci Rolex DJ

před 11 hodinami, Willie McBride napsal:

Festinky nie sú ani tak hriechom mladosti, ako kúskom z doby, kedy som si iné hodinky nemohol dovoliť a na  poriadne hodinky som pozeral len v časopisoch a výkladoch obchodov s hodinkami. V hodinkovnici sú na prvom mieste, nakoľko v nej sú hodinky v poradí, v akom som si ich kúpil. Pred Festinkami som mal ako decko jedny plastové digitálky, potom plechové digitálky za pár schilingov, ktoré som dostal po páde totáča, keď sme išli prvý krát do AT, po nich ešte jedny Casio a G-Shocky, ktoré mám doteraz rozpadnuté v zásuvke 😄 A potom už pekne chronologicky, ako sú v hodinkovnici - Festina, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin ... a od tohoto týždňa je na konci Rolex DJ

Hezká cesta!

V tomhle světle tvou sbírku obdivuju ještě o něco víc. 👍

Tak teď už snad jen něco od Philippa 😉

V 6. 11. 2023 v 11:05, MíraMíra napsal:

Hezká cesta!

V tomhle světle tvou sbírku obdivuju ještě o něco víc. 👍

Tak teď už snad jen něco od Philippa 😉

Dík, u Piatka som v poradí, tak uvidíme, či sa aj tejto méty dočkám a či stav účtu v tej dobe mi bude naklonený 😄

@Willie McBride sledujem tvoju hodinkovu cestu cez fotky este od UN. Nadhera. Az mi je blbe, ze som sa zbavil mojich Festin. Mal som to s nimi rovnako, aj ked teda ja som nedosiahol na take mety ako ty. Mal som si ich nechat ako memento starych casov, ktore sa v dnesnej neistej dobe mozu lahko vratit. Mimochodom DJ, nepridu ti trochu nuda? Nechap ma zle, oblizal by som si vsetkych desat, keby som sa k nim dostal. Ale ty si uz inde. 🙂

P.S.: S tymi PP drzim palce!