Přejít na obsah

Čínská invaze


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, shewcza napsal:

Já bych to uzavřel, ať si každý nosí co chce. Koníčky člověk má, aby si plnil své sny a pokud je někoho sen nosit čínské kopírky, tak prosím. Je to sice smutný příběh, ale ne všechny musí být nutně veselé. 

Smutné je především to že se ve finále se s těmam mrdkama "ať si každý nosí co chce" na ruce, objevila jedna z zvolených "autorit" fora od které bys na fanwebu hodinek čekal něco jiného a ve finále polemiky kterou spustil to dost ostře odnesl člen který měl pravděpodobně pravdu (co se týká hodinek, ne osobnosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kamilb S tím souhlasím, vůbec nechápu co napsal tak strašného, že za to musel být potrestán. Pravdu? Podle mého soudu je fórum od toho, aby se na něm diskutovalo a když je diskuze věcná, neútočná a nepoužívají se zbytečné vulgarismy, tak to je to co zde hledáme, nebo? (co se týče hodinek, osobní invektivy neberu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, 5etter napsal:

Věcnou diskuzi o čínských hodinkách v čínské sekci je však třeba neustále napadat a majitele čínských hodinek zahrnovat invektivami a vulgarismy lze. Neboť co je správné, rozhodujeme my - strana.

Máš z těch čínských hodinek zbytečně rudo před očima. Nikdo prstem na tebe neukazuje co máš na ruce.

To ty je nosíš, ne já.  Já se jen dívám. :)

 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak jsem nikdy v žádném svém příspěvku nikoho nenapadal (ale to ty budeš vědět jistě líp a nebudeš váhat mi to připomenout). Ozval jsem se až v momentu, kdy jste se začali navážet do předlohy a potažmo dělali blbce z lidí co si koupí originál. To musí být jitrnice co? To mi vadí! Jinak je mi celá Čína šumafuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, 5etter napsal:

Věcnou diskuzi o čínských hodinkách v čínské sekci je však třeba neustále napadat a majitele čínských hodinek zahrnovat invektivami a vulgarismy lze. Neboť co je správné, rozhodujeme my - strana.

Až na pár vyjímek byla diskuze věcná a k tématu, co je ještě akceptovatelné a od jakého výrobce a co už. Co jsem si všiml, tak většina útoků, které ty zmiňuješ,  byla ze strany vlastníků těchto "homage" hodinek, jakmile se někdo o jejich hodinky "otřel". Takže je zbytečné se cítit ublíženě, když mi někdo kritizuje moje hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...