Přejít na obsah

Citizen Classic Chrono CA4420-13L


papun

Doporučené příspěvky

Tak nějak zjišťuju co nemám a možná potřebuju. Jsou to chrona. Ovšem na mechaniku nemám a asi dlouho mít prachy nebudu, tak jsem našel tady ty eko bio Citizen Classic Chrono CA4420-13L. Máte nějakou zkušenost? Děkuji. Případně jiné návrhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním chrona v titanu od Citizenu se stejným “strojkem.” Je přesný, hodinky mám krátce a jsou to povětšinou víkendovky a vzhledem k provedení je beru ven do lesa. Jsem s nimi nadmíru spokojen. Cena parádní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 4404 se už dají vzít. 

Osobně jsem si musel koupit chrono třikrát (pokaždé z druhé ruky tady a pokaždé pěkné a v super ceně) než jsem zjistil, že je opravdu nepotřebuju.
I zblízka se mo hrozně líbily, ale ciferník už byl pro mne přeplněný a potřeba takto stopovat se ukázala u mne nulová. Jedny seika má ségra a dvole Casia tchán (a oba je nosí jako hlavní hodinky).
Však uvidíš sám. 

Mimochodem tenhle model má krásně čitelné "hlavní" ručky a subciferníčky decentní, ty bych snesl... a jsou do pěti litrů... APAGE SATANAS

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si na začátku své hodinkové cesty říkal - potápky, otočná luneta - to fakt nechci a už je mám doma:) No stejný názor jsem měl na chrona, ale nějak jsem obrátil. No uvidíme, když si je koupím, hned to nebude, protože prachy teď volné nemám, ale někdy kolem prázdnin by to asi šlo. to já vždycky kolem všeho čtvrt roku tancuju, než se rozhoupu. No a když to nebude ono, tak si myslím, že se dají celkem v klidu s rozumnou ztrátou poslat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, papun napsal:

No já si na začátku své hodinkové cesty říkal - potápky, otočná luneta - to fakt nechci a už je mám doma:) No stejný názor jsem měl na chrona, ale nějak jsem obrátil. No uvidíme, když si je koupím, hned to nebude, protože prachy teď volné nemám, ale někdy kolem prázdnin by to asi šlo. to já vždycky kolem všeho čtvrt roku tancuju, než se rozhoupu. No a když to nebude ono, tak si myslím, že se dají celkem v klidu s rozumnou ztrátou poslat dál.

No však jasně. Cítím ovšem pokaždé závazek nahradit pocit "nádhera, fungl nové hodinky" pocitem kupujícího "nádhera, super kauf" -
jednou jsem to obavám se trochu přepálil (a kupující měl zážitek "nádhera, to není datel, to je supr hejl" ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, papun napsal:

No já si na začátku své hodinkové cesty říkal - potápky, otočná luneta - to fakt nechci a už je mám doma:) No stejný názor jsem měl na chrona, ale nějak jsem obrátil. No uvidíme, když si je koupím, hned to nebude, protože prachy teď volné nemám, ale někdy kolem prázdnin by to asi šlo. to já vždycky kolem všeho čtvrt roku tancuju, než se rozhoupu. No a když to nebude ono, tak si myslím, že se dají celkem v klidu s rozumnou ztrátou poslat dál.

Mne sa pacili oboje, aj zelene boli zaujimave. Myslim, ze ciferniky boli skor matne smerom do stredu bledsie a po obvode tmavsie. Subciferniky su jemne a nevtierave, vyvazene. A ked sa ti nebudu pacit, vratis ich spat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...