Přejít na obsah

Datejust 41


Jakej?  

46 hlasů

  1. 1. ?

    • Modrej
      28
    • Bílej
      12
    • Stříbrnej
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Pánové a dámy, jedna rychlá anketka.. bez nějakýho zbytečnýho vysvětlování:)
 DJ 41, hladká luneta, s jakym cifrem, modrej, bílej či stříbrnej, normálka s lumi indexy? Další barvy řešit netřeba. Ideál kdo má osobní zkušenost.
 Dík.
Blue Dial vs White Dial Rolex Datejust 41 Debate & Review

Rolex Datejust 41 126300 Silver Dial - Millenary Watches

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhlem typem náramku jednoznačně modrý cifr. Bílá určitě ne, ta patří na polárky. Stříbrnej cifr jedině s jubilee, bo to jde dohromady. Černá by byla zase moc nudná. Modrá je ideál, je prďácká a bude hezky oživovat "nudný" hodinky. A až tě za 14 dnů přestanou bavit, rád se jich ujmu, modrá se mi hodí do party :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, tikzot napsal:

Jako vím že nejsou ve výběru, ale za mne jedině a pouze dark rhodium cifr a jestli budou na jubi a smooth luneta, není o čem. 

Souhlas! 😉

Z výběru jsem to lupnul modrejm. Chystam se na ně v 36mm, bo tam se rhodium nedělá. 
Ale kombo rhodium-smooth-jubilee je prostě top!  
  
PS: tydle si už simtě chvilku nech! 😜

D9BF76A6-EB23-4A77-A09C-A7D3B6B24EEB.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Micey napsal:

Panove dik. Jsem vas trochu zmatl.. budou na jubilee, me nenapadlo, ze to mate az tak vychytany:) Jinak teda u vas vede modra, ja jsem velmi zvedav i na tu bilou..

V tom pripade bila na cely care.

Modra seti k oystru, uhlazenejsi spolecenstejsi. Bila s jubi jde oblict ke vsemu a v lete naprosto bez diskuse nejlepsi verze.

Rhodium mam rad, ale tady me to k Tobe nepasuje. Snad se neurazis za tu osobni typizaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic. Modrý za střízliva nezaujaly tolik jako za.. hm.. lehce opivena, stříbrný jako dobrý, ale co jsem měl podobně barevnej cifr na GS, zpracováním cifru se teda fakt nechytaj a nakonec favority bílý byly jen s fluted a tam došlo k trochu.. jinýmu vývoji:)

 Každopádně díky za rady pánové, jubilee je naživo fantastický a jednou se to bude muset stát, ale asi přeci jen 36mm. 

 Ještě jsem srovnával Daytony s těma novejma skoro-Daytona Zenithama a jak mám Zenith celkem rád, retail rozdíl nějakejch 25% (325 vs 250) je teda sakra, sakra málo. Jiná liga jsou ty Daytony.. ještě kdyby se tak daly koupit:)

 Kdyby mi chtěl někdo nadávat, tak jako může.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...