Přejít na obsah

Junghans MEGA -aplikace pro rádiem řízené... /wave ceptor - radio controlled/


akai

Doporučené příspěvky

Narazil jsem zde na info., ze existuje uz oficialne umistena apka pro os android (a jo i pro ten druhy system).
Zminene vlakno je ↑↑↑ na informace zajimave cele...
Nekde jsem psal o jap.? apk ktera toto mnela umet, -no mne nefungovalo a jeste se ziskavala "pokoutne". 
Toto funguje. /uspesne test probehl  na Citizen 9415 + Seiko S760/

Pro uplnost zde a zde  jiz bylo nakousnuto... .

před 3 hodinami, siwi napsal:

Mno... Tak jsem to zkusil se svými 5610 a... NIC. 

.
A antoz sem se prave obaval plevelenim puvodnich vlaken, tak zkusim(e) poznatky mit pohromade zde.

Ve vyse zminenem vlakne jsem zminil, ze budu testovat japonskou verzi -stalo se.  
3731cs.pdf  , umi jen JPY40/JPY60. Uz jen samotne dani hodinek do rezimu prijmu nebylo uplne rychle. Je treba zvolit Auto/nic/40/60. 
Aby ovsem sla tato volba konfigurovat, je treba nastavit hodinky do konkretniho casoveho pasma, jinak ty volby nejsou aktivni, a v "menu" se neobjevi.
Nevim jestli aplikace simuluje v rezimu Japan tu ci onu frekvenci kazdopadne mne se seridily pri manualnim navoleni 60.
A videt jak se rucky, teto jen pro japonce pripravene verze, krasne rozebehly a seridily bylo paradni. Ted si mysli, ze jsou opet v domovine.))
Jeste nejake ne evropske najdu a zkusim a poreferuji.

Trochu technikalii...
-asi bude zalezet na hardware jak na strane prijmu tak vysilace.
-abych vyloucil problem s aplikaci musel bych do stareho ZTE instalovat tuto apku a test. A do noveho tu starou..
-spis si myslim, ze soucasny novy phone lepe zvlada harmonicke onech kmitoctu(vlastni princip jsem tu v minulosti nekde uvadel)
-hlasitost polovicni / maximalni vykazuje to rozdily v sile signalu ale neni to prima umera...
-bylo dost dulezite kterou cast hodinek jsem prikladal k "reproduktoru"

No proste to chtelo trochu laborovani(ty nejstarsi 9415 stacilo dat vedle telefonu a chytaly zatim nejlepe)


_ a mozna upozorneni, -muj letity sluch taktez v minulosti otupely nekolika vybuchy, jez se konaly v me tesne blizkosti, jiz nevykazuje netopyri citlivost... takze vnimam tyto vysoke frekvence jen minimalne, avsak jedincum se sluchem diametralne odlisnym memu hrozi neprijemna zkusenost. 

:<siwi> >  5610 zkusim / dam vedet.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 19 hodinami, siwi napsal:

Mno... Tak jsem to zkusil se svými 5610 a... NIC. 

před 1 hodinou, Hugo666 napsal:

Mám stejnou zkušenost

Tak jsem 5610 zkusil taky a error, az po zmene v nastaveni polozky Enable Junghans Sync. se synchronizovaly dokonce se silou signalu L3.

Jinak synchronizovan taky modul 3054 ve WV-59A a WV58A ktere nemaji multiband jako 3053 ve WV-59E, ale tusim jen UK/US.
Na il.obr. jsou inkriminovane prilozene prave k otvorum pro "repro". 
Takze u mne ok a zatim vse se chytlo...

2.thumb.jpg.e0634b5fd4a236135ab919bb3a857375.jpg

 

Jinak jak prohlizim v tmavem motivu tak mne uniklo, ze v prvnim prispevku je kopie prvniho odstavce blbe - sry.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuto aplikaci od Junghans a ještě aplikaci JJYEmulator. Zkoušel jsem to na 3 starších modelech hodinek už před asi 2 nebo 3 měsíci.
S founem Samsung S8.

Pokud jsem hodinky jen přiložil k repráku telefonu, sice ukazovaly nějaký signál, ale synchronizace nakonec neproběhla.
Tak jsem hodinky i tydlíkem šoupnul do hrnce a přiklopil pokličkou. A tak je nechal, ať se snaží. Ze tří hodinek se dvoje v tomhle "kotli" sesynchronizovaly na japonský signál. Možná, kdybych trochu laboroval s nastavením těch třetích, taky by se chytly. 

Teď jen kdybych si pamatoval, která aplikace byla nakonec úspěšná na které hodinky. Nějak jsem to tehdy přehazoval a zkoušel. Nakonec minimálně jednou zabrala každá z těchhle aplikací.

Vývojář aplikace JJYEmulator má ještě další verze pro jiné frekvence. Já zkoušel japonskou, protože jsem měl právě modely jen pro japonské vysílače. Už nevím, kterou ze dvou japonských frekvencí jsem použil.

Abych to shrnul. Obě apky nějak fungují, asi je potřeba zkoušet.
A hodinky, které mají různé přijímací národní frekvence, by měly mít nastavenou jako domovskou časovou zónu příslušnou dle simulovaného vysílače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...