Přejít na obsah

Potápky za 15tis plus mínus autobus


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

už tu nějakou dobu brouzdám a do hodinkovice jsem za tu dobu uložil pár kousků. Nyní bych vás rád poprosil o radu.

Moje chronosrdce touží po nějakých potápkách v uvedené cenové hladině (autobus je dlouhý asi 2000 Kč). Měli by to být hodinky na denní volnočasové nošenní, vzít je bez starostí třeba na dovolenou a tak.

Problém asi bude s mými požadavky. Nechci Seika (mám už želvy a oranžový monatra a to by miselo byt aby mě něco dalšího zaujalo), Wardi se mi líbí (mám bronzový C60 MkII, a C65 Antropo GMT), ale nevím zda třetí v řadě už nejsou moc. Koukal jsem tady na diskuzní vlákno o homage, které mi trochu narušilo představu o zelených Steinhartech 39mm.

Velikost by měla být 39-41(2)mm, safír, keramická luneta je bonus, který potěší, ale není nutností. S koupí z druhé ruky nemám problém.

Díky všem za tipy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi reinkarnovana znacka Wolbrook. Jsou to sice Francouzi (ale zase aspon EU), strojek maji inovovany Citizen s rezervou chodu 65h a maji spousty variant. Ceny mirne. Jedny jsou i tady dokonce v prodeji.

https://wolbrook.com/collections/skindiver-professional-automatic-tool-watches/products/skindiver-professional-bracelet-watch-white-lum-black-dial

7c4e47e693b0d0fe90dbbb3711358034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, AndyAaron napsal:

Mne se libi reinkarnovana znacka Wolbrook. Jsou to sice Francouzi (ale zase aspon EU), strojek maji inovovany Citizen s rezervou chodu 65h a maji spousty variant. Ceny mirne. Jedny jsou i tady dokonce v prodeji.

https://wolbrook.com/collections/skindiver-professional-automatic-tool-watches/products/skindiver-professional-bracelet-watch-white-lum-black-dial

7c4e47e693b0d0fe90dbbb3711358034.jpg

Se mi trochu zdá, že při té reinkarnaci nakukovali ke kolegům v Deutschlandu.

https://www.google.com/search?q=HODINKY+GLASHÜTTE+ORIGINAL+SEAQ&client=safari&hl=cs-cz&ei=oNN2YP_bEKLikgWFmZroCw&oq=HODINKY+GLASHÜTTE+ORIGINAL+SEAQ&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEcyBAgAEEdQAFgAYLXjAWgAcAF4AIABAIgBAJIBAJgBAMgBCMABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se těch Wardů nebál. Jestli máš ke značce vztah, tak v téhle kategorii těžko hledají konkurenci. Luneta, spona, zpracování... Všechno super a jsou to maximální univerzály.

Mido taky dobré, ale vedle Tridentů mi vždycky přišly nemastné neslané.

Z druhé ruky ještě třeba Longines Hydroconquest. Vyšší machrindex a vždy půjdou lépe prodat. Novější kousky mají navíc delší rezervu nátahu. Často tady chodí pod 20 tisíc.

Longines-Hydro-Conquest-00001.jpg?auto=c

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...