Přejít na obsah

Potápky za 15tis plus mínus autobus


Doporučené příspěvky

před 59 minutami, MíraMíra napsal:

Mně to teda přijde všechno podobný, ale nějak mě to neuráží. Ono taky dřív si koukali přes rameno tak nějak všichni navzájem a nějak se to neřešilo.

presne ako vravis, mam knizku, kde je historia hodiniek. kedysi jeden dizajn robilo x-znaciek a boli vsetci v poriadku a spokojni. 

mne sa na tom stroji od Citizenu paci ta rezerva natahu - 60 hodin je slusne cislo.  

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za dosavadní tipy 3-7 a 4-5 ;)

Jen v pár poznámkách:
- LHC mám v hledáčku už od prvního vybírání hodinek, ale vždy mě něco nakonec odradilo, je to jen pocit
- Wolbrook jsem vubec neznal, vypadaji zajimavě, určitě nad nimi zauvažuji
- MIDO jsem tu už párkrát viděl, jsou mi sympaticě, ale nevim jestli jsem jen špatně hledal, ale našel jsem pouze 42,5 a 43,5 mm velikosti
- Ward - u něj je ten problém opravdu jen že to budou třetí od stejného výrobce, ale jinak je mám zasazený hodně vysoko, uvidím třeba se něco objeví z druhé ruky...

Nechám si to uležet v hlavě :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.hodinky-365.cz/blog/srovnani-potapecskych-hodinek-tissot-certina-mido-hamilton

Jak posílal kolega ve vedlejším vláknu. Čtvery potápky. Akorát mají 43 mm, jestli se delaji i menší, jsem nehledal. 

Za mě můžu doporučit LHC. Kvalitní provedení, kvalitní strojek (já jsem +1,88 s). Rezerva u novějších je kolem 70 hodin. Dělají se 39, 41 a 43 mm. Akorát je asi neseženeš kolem tvého rozpočtu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna budu zminovat neco, co je ti jasne, ale prumer hodinek je jedna vec, dulezita je taky jejich delka, tzv. lug-to-lug (l2l) udaj. Prikladem muzou byt treba nektere modely Nomos nebo Hamilton, kdy hodinky maji strasne dlouhe nozky. Takze mas sice prumer 38mm, ale dlouhe nozky l2l prodluzuji treba az k 50mm a to i takove hodinky pak nemusi byt uplne pohodlne na mensi ruku. Opacnym prikladem jsou pak treba Seiko zelvy nebo Doxa Sub, kde mas sice prumer hodinek 44mm, ale hodinky nozky nemaji, je to v podstate takova placka a na ruce sedi velice dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Kauly_ci5 napsal:

Díky moc za dosavadní tipy 3-7 a 4-5 ;)

Jen v pár poznámkách:
- LHC mám v hledáčku už od prvního vybírání hodinek, ale vždy mě něco nakonec odradilo, je to jen pocit
- Wolbrook jsem vubec neznal, vypadaji zajimavě, určitě nad nimi zauvažuji
- MIDO jsem tu už párkrát viděl, jsou mi sympaticě, ale nevim jestli jsem jen špatně hledal, ale našel jsem pouze 42,5 a 43,5 mm velikosti
- Ward - u něj je ten problém opravdu jen že to budou třetí od stejného výrobce, ale jinak je mám zasazený hodně vysoko, uvidím třeba se něco objeví z druhé ruky...

Nechám si to uležet v hlavě :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mido Ocean Star Tribute - M0268301105100 | Mido (midowatches.com) - 40,5mm

preto sme tu, aby sme poradili ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...