Přejít na obsah

Švýcarské daily diver


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 45 minutami, pantauleo napsal:

Ty jsou moc pěkné. Jen škoda, že dělají jen 43 mm a ta rezerva 38 hodin je tedy dost málo. 

Myslím, že rovnakú rezervu chodu mal aj "starý" model, či? V tomto je 80 hodin u MIDO Ocean Star úplne luxusných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DarylVanHorneNechci nutně značku, kterou naseru hodně lidí  :lol2: spíš naopak a právě proto jsem i v prvním příspěvku psal, že ty B Avengery jsou zbytečně na první pohled moc luxusní. Na druhou stranu si myslím, že i takové Longines, Tissot, nebo paradoxně třeba Festina jsou obecně známé značky a díky různýmu sponzoringu sportovních týmů je znají lidé více než třeba to Mido ;) A jinak to vidím teď - mám Orient Star, které mám rád, mají inhouse, power reservu, průhled na celkem pěkný strojek, ale zkrátka je to značka, kterou "nezná nikdo".

@GresTohle není o kousnutí a přišetření. Spíš obecně nejsem v situaci, kdy bych mohl hodinkám dát takovou finanční prioritu, že bych si koupil hodinky za 150k. Řekl bych to asi takhle - koupit si je můžu, ale dovolit ne. A například ty Tagy ani neberu jako nějaký kompromis a pokud si je teď koupím, tak mi určitě pár let vydrží, než se budu moct posunout na vyšší level.

@ExiztenceNo to byly doby, kdy i těch 50k pro mě bylo nepředstavitelné. A dnes jsou nejlevnější keramiky z roku 2014 za 86k :D 

@shewcza Když mně se Tudory vůbec nelíbí :( A jinak 38h rezerva mi nijak nevadí, plánuju je nosit denně.

@Micey & @palom Colty se mi dřív líbily, ale pak jsem je jednou měl na ruce tenhle model a zas tak mě nenadchly. Ty nové jsem naživo neviděl, ale mrknu na ně, jestli nepřeskočí jiskra napodruhé :) 

@DarylVanHorne Všechny tipy určitě pomohou. Ať už to bude objevením nového kousku, který neznám a zalíbí se mi, nebo klidně i zvykláním a rozmyšlením si nákupu a ušetření peněz :)

@Pán času Nepotřebuju nutně aby každej na ulici viděl, že mám drahé hodinky, to určitě není účel. Ale tak nějak bych rád aby první "drahý" hodinky byly i trochu známé a co si budeme povídat - to logo jim určitou prestiž dodá i před námi samými. A samozřejmě že Ulysse, Patek, AP, JLC, Lange, Richard Mille, Hublot, IWC apod. nejsou zdaleka tak známé jako třeba Rolex nebo Omega, ale na druhou stranu lidi, kteří nosí některé z nich se nejspíš pohybují mezi dalšími lidmi, kteří tyto značky rozhodně poznají ;) 

@African Doxám jsem nějak za celou dobu tady na chronomagu nepřišel na chuť :D 

@Spongebob Tuhle verzi znám, ale na netu se nikde moc neprodává a hlavně si myslím, že nebude tak univerzální do všech situací. Ale mít je jako doplněk do hodinkovnice k dalším, tak bych je bral :) 

@Pán času Rado Captain Cook mi na fotkách připadají dost vintage, ale jestli je potkám někde naživo, určitě na ně mrknu, tu značku mám rád. A nové Aquaracery se mi taky líbí! Jen si nejsem jistej tím kulatým kyklopem, ale rozhodně je chci vidět naživo a bude otázka, za kolik budou chodit na Ch24. Každopádně nákup plánuji nejspíš až někdy v létě, takže zatím je času dost :) A ano, nové i staré mají Calibre 5, takže stejná rezerva 38h. Což by mi úplně nevadilo, když bych je nosil denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Miro_CZ držím palce, nech máš šťastnú ruku pri výbere, som zvedavý, ako to dopadne 🙂 A bol by si možno prekvapený, koľko ľudí nosí luxusné hodinky a vedia o hodinkách .... ako to povedať ... nie veľa 😄 Mne sa už aj pri Vacheronoch stalo, že majiteľka Rolexov keď došla debata na hodinky sa ma pýtala, prečo som si aj ja nekúpil Rolexky, či to už bolo mimo rozpočet, tak som jej zdvorilo povedal, že chcel som skôr elegantné hodinky, preto tento výber 😄 Dnes je veľa ľudí, čo má peniaze, hodinky berú len ako doplnok a vec, ktorá odzrkadľuje ich úspech v práci, tak si kúpia Rolex (prípadne Omegu alebo Breitling), lebo chcú proste to najlepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pán času To víš, Paní měla Rolex, to je jinačí liga než ty tvoje placatý hodinky bez vterinovky, nejspíš na baterku 😂 

Smekám, jakou jsi zachoval chladnou hlavu. To já bych asi nedal a ona by si už pak navždy pamatovala že ty rádoby luxusní placaté hodinky z 50" let nosí povýšení, egoistický, šovinistický dobytci, co posílají pravé Dámy do pr... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

@Pán času To víš, Paní měla Rolex, to je jinačí liga než ty tvoje placatý hodinky bez vterinovky, nejspíš na baterku 😂 

Smekám, jakou jsi zachoval chladnou hlavu. To já bych asi nedal a ona by si už pak navždy pamatovala že ty rádoby luxusní placaté hodinky z 50" let nosí povýšení, egoistický, šovinistický dobytci, co posílají pravé Dámy do pr... 🤣

Prečo? Pekné holka s peknými Datejustami má proste iný vkus. Nie každému sa páčia placaté "primky" bez sekundovky 😉 a Rolex je proste pojem vo svete hodiniek. Podľa mňa tú značku poznajú aj jedinci, čo nepoznajú hodinky 😄 no zase niekomu sviníme vlákno peknými holkami a hodinkami, ktoré sem nepatria ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pán času Teď už chápu... 😉Příště začni tím že to byla pěkná holka 🤣

A aby to nebylo offtopic házím link na srovnání potápek od Certiny, Tissotu, Mida a Hamiltonu 

https://www.hodinky-365.cz/blog/srovnani-potapecskych-hodinek-tissot-certina-mido-hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som... su to solidne hodinky. Ak ich najdes tak za -30 % z pultovky tak je to podla mna aj slusny kauf. Doporucoval by som pozriet vypredajove sekcie web stranok autorizovanych predajcov v EU. Niekedy sa daju najst velmi slusne ponuky, hlavne u mensich dealerov. 

122CD38E-E50D-4957-BCD5-08F65DB2E29D.thumb.jpeg.f3b2c8045e9aa020a5c1074459ec9006.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DarylVanHorneDíky za pěkné počtení. Ty Hamiltony si dám na seznam, co chci vidět naživo :) 

@Vortex-Tempus30% sleva by byla fajn, co tak zhruba odpovídá tomu, za co jsou na tom Ch24 z EU. Nevíš, jestli se tak dají sehnat i u AD v ČR? 

@HarweyDíky za tip na shop! Mají rozhodně super ceny, jen teda aktuálně nemají ty, co se mi líbí, ale určitě je budu sledovat, až budu hledat, kde koupit, jestli se nakonec rozhodnu pro ty Tagy.

@spineshankDíky! Na Apliny jsem úplně zapomněl a vždycky se mi líbily. Projdu katalog, co mají pěknýho :)

@Polo21Taky díky, Edoxy mi taky úplně utekly, mrknu co se u nich dá koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...