Přejít na obsah

Omega Seamaster Diver 300M Tokyo 2020


dabelM

Doporučené příspěvky

Bílá a modrá, to je nádherná letní kombinace barev. Tohle se hodně povedlo a moc se mi líbí. Ta zářivá modrá na ručičkách a indexech s bílým keramickým podkladem a červeným nápisem Seamaster - hmm 🥰! Za mě velké ANO :speak_cool:.

 

Omega Debuts Seamaster Diver 300M Tokyo 2020 Watch | aBlogtoWatch

Upraveno uživatelem Radek Cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne uz tieto “edicie” od Omegy zrecyklovane na stokrat pripominaju juhoamericku telenovelu. 378. cast a Chuankarlos este stale nevie, ci lubi Manuelu, alebo Izabelu.

Proste ma to uz nechava chladnym. A uviest limitku k hram, ktore sa neuskutocnili? Hmm, ja Ti nevim, Karle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela odfláknuté i na Omega poměry, potisk dýnka a nazdar, ať to máme rychle za sebou. I na ne zcela povedné Rio se myslelo s limited lunetou a dýnkem. Myšleno bondovky, samozřejmě. Takový bullheady pro Rio hodnotím s odstupem pár let jako skvělý počin, i když mi na začátku tehdejší retro vlna moc nesedla. 

Ano, jsou moc hezký, povedené, líbivé. Ale. Třeba to příště udělají pořádně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom4: Já mám pocit, že to spíchli na poslední chvíli, když nebylo jasné, jestli a kdy vůbec nakonec olympiáda bude. Původní originální limitky pro Tokyo 2020 jsou už rok venku z AT a PO a minimálně Aqua Terra je bomba.
Ale tyhle Seamastery by si zasloužily odstranit loga a prodávat jako normální bílo-modrou variaci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 hours ago, Karussell said:

Ty jsou skvely. Nebavi me ale, ze to je limitka, ta maluvka na dynku je desna. Mel to byt normalni model a byla by to bomba...

Přesně, až mi to připadá jako potištěná krycí fólie, kterou bych chtěl sloupnout, ale narazil bych..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky povedeny, barevna kombinace akorat na leto, dynko to zabiji, vypada to lacine a hodinky to srazi.. Na druhou stranu na ruce to nikdo neuvidi a kdyby to jooo vadilo, tak verim, ze nebude takovy problem nahradit spodni safir cistym z klasickeho modelu..  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...