Přejít na obsah

Christopher Ward C65 Trident - komplikace při manuálním nátahu


Doporučené příspěvky

Zdravím, 

vyzjistil jsem, že mám nějaký problém s Wardy  C65 Trident. Pokusil jsem se je manuálně natáhnout, hodinky při tom podivně celé vibrovaly. Automatický nátah však podle všeho jede. Pokusil jsem se o to po pár dnech znovu a hodinky sice nevibrují, ale ruční nátah je tak nějak bez odporu, který měly před tím. Navíc i jinak (slaběji) šumí. 

 

Netušíte, co by s nimi mohlo být? A případně kde v Praze či okolí nechat opravit? A na kolik to tak vyjde?

Moc díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádám nefunkční odlučovač. Natahuješ korunkou a současně se ti docela rychle točí rotor, to může v rukou způsobovat vibrace. Někdy to jde i slyšet. Kdyby bylo dýnko s průhledem poznal bys to sám. Toto se dá řešit výměnou, ale za zkoušku stojí odlučovač vyčistit a správně namazat. Jak výměna, tak vyčištění/namazání, nebude cenově žádná raketa. 

před 22 hodinami, aelfwine napsal:

Zdravím, 

vyzjistil jsem, že mám nějaký problém s Wardy  C65 Trident. Pokusil jsem se je manuálně natáhnout, hodinky při tom podivně celé vibrovaly. Automatický nátah však podle všeho jede. Pokusil jsem se o to po pár dnech znovu a hodinky sice nevibrují, ale ruční nátah je tak nějak bez odporu, který měly před tím. Navíc i jinak (slaběji) šumí. 

Netušíte, co by s nimi mohlo být? A případně kde v Praze či okolí nechat opravit? A na kolik to tak vyjde?

Moc díky! 

 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem blbec, myslím C60, píšu C65 (ale ty jsou taky moc pěkný!)

Je to bronzová verze s automatickým strojkem SW200-1.

Každopádně napsal jsem Wardenům, v záruce jsou hodinky ještě bezpečně. Tak uvidíme - dám sem pak vědět, jak jsem dopadl.

Každopádně díky všem za rady! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...