Přejít na obsah

Jak jste to měli s přechodem na dražší hodinky?


Doporučené příspěvky

V 10. 6. 2021 v 9:54, Datel napsal:

Važ slova!!

;o)

"snadno dostupné" a "bezcenné" jsou v tomto případě hodně daleko od sebe ;o) a tenhle konkrétní model mně láká čím díl víc, i když by jen ležel v šuplíku.

elektroluminiscence mě  fascinuje a navíc dělat to s 1,5V baterčičkou, když potřebuješ aspoň 50V napětí mezi dvěma vrstvami  ;o) (např. https://vyvoj.hw.cz//comment/reply/517 )

 

Máš samozřejmě pravdu, že mě huba nebolí... 😀 Ale koupil jsem je za 600,- i s pošťákem. Běžná cena je cca 1200,-. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Otázka je co je to dražší hodinky ? Já hodinky nějakou dobu vůbec nenosil dnes jak nemám hodinky na ruce tak jsem jak bezruký a stejně to bude asi z dražšími hodinkami před lety jsem si koupil potápky od citizenu na sluneční pohon stáli něco přez 7 tisíc a říkal jsme si ty vole mám drahý a super hodinky no a pak to jde nahoru ale citizeny mam pořád a k nim ještě dalších 6 kousků a furt někde koukám co by se mi dalšího líbilo Jinak mám od základní školy takovej sen a furt jsem se k nim nedostal obyčejný casia z kalkulačkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, x591 napsal:

Po včerejších “rodinných fotkách” si taky říkám “co jsou to dražší hodinky” :))) 

Rodinné fotky v poslednej dobe boli poriadne pecky. Nikdy by som neveril, že ma môže potešiť fotka niekoho klády 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Willie McBride napsal:

Rodinné fotky v poslednej dobe boli poriadne pecky. Nikdy by som neveril, že ma môže potešiť fotka niekoho klády 😄

Přesně. V tu chvíli jsem si říkal, že by bylo snazší doma vysvětlit, že si čtu zprávu od milenky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, x591 napsal:

Přesně. V tu chvíli jsem si říkal, že by bylo snazší doma vysvětlit, že si čtu zprávu od milenky :)

😄 to asi áno. No obrovský rešpekt pred niektorými pacientmi tu, čo sa v ich zbierke nachádza. Ja som sa zatiaľ ku dvom hodinkám od toho istého výrobcu nedostal ani na svojom virtuálnom zozname prianí a snov, nie to, že by som si ich kúpil a zaplnil nimi celú kládu 😄 Zatiaľ mám len pár kúskov a pár ďalších na pláne, no ešte som sa nedostal na úroveň kupovať (plánovať) kúsky toho istého modelu v rôznych verziách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2021 v 9:56, Willie McBride napsal:

😄 to asi áno. No obrovský rešpekt pred niektorými pacientmi tu, čo sa v ich zbierke nachádza. Ja som sa zatiaľ ku dvom hodinkám od toho istého výrobcu nedostal ani na svojom virtuálnom zozname prianí a snov, nie to, že by som si ich kúpil a zaplnil nimi celú kládu 😄 Zatiaľ mám len pár kúskov a pár ďalších na pláne, no ešte som sa nedostal na úroveň kupovať (plánovať) kúsky toho istého modelu v rôznych verziách.

tak když chceš další dílky od jednoho tahu, tak i klidně dva kousky ve stejné verzi ;o)

to jsem netušil, že 22mm shark mesh co mám doma přesně zapadne do 21mm místa v pouzdře)

(tak fakt je, že toto nemá u diskuse s přechodem na "dražší" hodinky to nejsprávnější místo. I když mudlové i ty dva litry patrně pokládají za nadbytečný výdaj za jedny hodinky)

casiopea.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Datel napsal:

tak když chceš další dílky od jednoho tahu, tak i klidně dva kousky ve stejné verzi ;o)

to jsem netušil, že 22mm shark mesh co mám doma přesně zapadne do 21mm místa v pouzdře)

(tak fakt je, že toto nemá u diskuse s přechodem na "dražší" hodinky to nejsprávnější místo. I když mudlové i ty dva litry patrně pokládají za nadbytečný výdaj za jedny hodinky)

Tak ale toto je už iný level pacientstva 😄 Vlastne tu som sa dozvedel, že ja som úplne v poriadku ... a po tomto zistení sa môžem popozerať po nových hodinkách 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Willie McBride napsal:

Tak ale toto je už iný level pacientstva 😄 Vlastne tu som sa dozvedel, že ja som úplne v poriadku ... a po tomto zistení sa môžem popozerať po nových hodinkách 😄 

jen tak na okraj: Jsi ženatý? 
Žena jsou proti chronometrofilii velice odolné, oženit se s ženou nakaženou (touto chorobou ;o) je velká vzácnost a velká výhoda chronomagorova. Myslím, že jednou takovou je třeba manželka mistra Beemana - a to je velké štěstí pro celou komunitu, ježto mu nehází klacky pod nohy, ba naopak jej očividně podporuje... 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Datel napsal:

jen tak na okraj: Jsi ženatý? 
Žena jsou proti chronometrofilii velice odolné, oženit se s ženou nakaženou (touto chorobou ;o) je velká vzácnost a velká výhoda chronomagorova. Myslím, že jednou takovou je třeba manželka mistra Beemana - a to je velké štěstí pro celou komunitu, ježto mu nehází klacky pod nohy, ba naopak jej očividně podporuje... 

Nie som ženatý a nakoľko momentálne ani nemám nikoho, kto by mi pindal do toho, aké sumy sú na bločkoch od mojich hračiek, tak to rýchlo využívam a plním si svoje dlhoročné priania 😄 Aj keď je pravda, že ani tá krajšia polovička nezabráni si kde tu urobiť radosť kúpou niečim pre ňu nezmyselným, no je jednoduchšie si to kúpiť teraz, keď nemusím niekomu vysvetľovať, že áno, skutočne potrebujem práve tieto hodinky aj keď tie druhé za stotinu ich ceny mi rovnako ukážu čas, prípadne keď nemusím šetriť na dvoje hodinky, lebo aj jej by sa hodili rovnaké v menšej veľkosti (čo je ešte tá lepšia možnosť) 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a problém je i to, že stejnou radost někdy poskytnou i hodinky pořízená za cenu o řád nižší než ty konkurenční. 

ale zas to asi nevydrží tak dlouho, ono to není drahé jen tak pro nic za nic, (Invicta je  zvláštní případ ;o)
 

kdyby to nemělo žádné brzdy a překážky, tak by to nebyla taková zábava.
(proto příroda moudře při vytváření lidské anatomie umístila zábavní park hned vedle latríny ;o)

 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Datel neposudzujem hodinky podľa ceny - no nemám rád, ak mi niekto pindá do môjho výberu 😄 Ja mám doma ešte len pár kúskov a kupujem si niečo o čom som predtým sníval, tak zbytočne mi niekto povie, že tie druhé sú výhodnejšie, keď neboli súčasťou tých snov 😄 A ešte pár kúskov je na pláne a potom uvidíme, či si poviem, že mám, čo som chcel a stačí, alebo ... ale čo si nahováram, všetci vieme, že to stačiť nebude 😄 😄 😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Willie McBride napsal:

@Datel neposudzujem hodinky podľa ceny - no nemám rád, ak mi niekto pindá do môjho výberu 😄 Ja mám doma ešte len pár kúskov a kupujem si niečo o čom som predtým sníval, tak zbytočne mi niekto povie, že tie druhé sú výhodnejšie, keď neboli súčasťou tých snov 😄 A ešte pár kúskov je na pláne a potom uvidíme, či si poviem, že mám, čo som chcel a stačí, alebo ... ale čo si nahováram, všetci vieme, že to stačiť nebude 😄 😄 😄  

Zdar, tak máš to poskládané dobře. Mně se taky nakonec většina hodinek v podstatě nelíbí do té míry, abych zatoužil je mít.

A to co mám, mi stačí.

Jsem si mockrát myslel ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je zajímavé číst tu Vaše příběhy 🙂 
Jo taky sem měl klid na duši, jedny hodinky... za obrovský prachy (30K) 🙂 a o tomhle světě tušil fakt málo... 

A pak to začalo, doporučení na fórum.. pár hezkých fotek a článků a najednou zjistíš, že máš objednaný nějaký hodinky atd.. 🙂 Já jsem spíš sběratel věcí s příběhem... než že tohle se mi líbí a proto to chci. Každá značka či kus, či série má nějaký příběh a buď mě zaujme nebo ne.

Cesta výměny je pak docela snadná, je nás tu dost "bláznů"... s různými potencionálem.

Nicméně sdílím názor - že pokud na to máš, jdi přímou cestou k cíli, je nejlevnější... výměny a růst po 20-30tis které "si snadno odůvodníš" jako "investici do lepšího kusu" tě v celkovém součtu přijdou dráž než přímá cesta zatlačená slza nad poloprázdnou kešení...

Ale jedno východní rčení říká že Cesta je cíl....  (tak si pak vyber 🙂 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2021 v 12:57, Karel Sares napsal:

Je zajímavé číst tu Vaše příběhy 🙂 
Jo taky sem měl klid na duši, jedny hodinky... za obrovský prachy (30K) 🙂 a o tomhle světě tušil fakt málo... 

A pak to začalo, doporučení na fórum.. pár hezkých fotek a článků a najednou zjistíš, že máš objednaný nějaký hodinky atd.. 🙂 Já jsem spíš sběratel věcí s příběhem... než že tohle se mi líbí a proto to chci. Každá značka či kus, či série má nějaký příběh a buď mě zaujme nebo ne.

Cesta výměny je pak docela snadná, je nás tu dost "bláznů"... s různými potencionálem.

Nicméně sdílím názor - že pokud na to máš, jdi přímou cestou k cíli, je nejlevnější... výměny a růst po 20-30tis které "si snadno odůvodníš" jako "investici do lepšího kusu" tě v celkovém součtu přijdou dráž než přímá cesta zatlačená slza nad poloprázdnou kešení...

Ale jedno východní rčení říká že Cesta je cíl....  (tak si pak vyber 🙂 )

tak tak, a předmět bez příběhu si dokáže ten příběh zařídit. Hodinky na to mají talent ;o)
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...