Jump to content

Bitevní quartzky kolem 10000,-


Recommended Posts

Nazdar všem. Řeším otázku, která trápí lidstvo už od nepaměti... jak vybrat co nejlepší hodinky za určený finanční limit :D 

Ve zkratce vybírám bitevní quartzky, tzn. aby něco vydržely při každodenním nošení a ideálně i hrubší zacházení. Ručičkové, raději jednodušší, orientačně kolem 10000,- (rozuměj třeba i cca 13000,- když mě fakt nadchnou), ať mě nešlehne, až je někde škrábnu. Zatím mě zaujaly Luminoxy, tam bych možná něco vybral a Victorinox Inox, i když ty už jsou trochu dražší. Omezení je asi v tom, že mám celkem malou ruku, takže už i ty Inoxy jsou jen tak tak. Jo a ne Casia prosím :)) 

Díky za jakýkoliv tip.

Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

To jsou teda ceny 😮 líbí se mi ty titanový na oranžádě!

....to je veřejná dyškryminácija nečlonov klubu....

Link to comment
Share on other sites

Jo, super, díky za příspěvky. Zapomněl jsem zmínit, že hodně preferuju kožený/pryžový řemínek. Resp. ne kov. 

Ty Inoxy za tuhle cenu jsou fakt super. Jen se na ně podívat na živo a asi fakt už není moc co řešit. 

Link to comment
Share on other sites

Čeče Traser jsou zajímavý, ale v mojí cenový relaci nic, co by mě nějak nadchlo. 

Marathon TSAR vypadají solidně. Jen nemám vůbec zkušenosti s koupí hodinek z druhý ruky, takže se mi do toho upřímně z tohohle důvodu moc nechce. Můžete mi to někdo zkusit osvětlit, budu jedině rád. 

Každopádně díky všem, za příspěvky a nabídky. 

Edited by Lizard
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, z mé zkušenosti bych se hodinek z druhé ruky úplně nebál, alespoň né na tomto fóru. Já sám odsud mám troje a nikdy nebyl problém (a to nepočítám nákupy v sekci ostatní-též bez problémů). I když samozřejmě na vola můžeš natrefit všude, ale věřím že zdejší komunita je důvěryhodná. Ono myslím že by tady na nepoctivci nezůstala niť suchá. Jinak ty Marathon TSAR taky jedny vlastním a maximálním spokojenost, kupoval jsem je taky zde na fóru a to jsem za ně dával o dost víc než za kolik jsou v nabídce tyto a to nemluvím o tom že k nim prodávající dává origo gumu a origo tah. Koukni za kolik by byly nové https://www.chronoshop.cz/marathon-large-divers-quartz-tsar-1 . Jediná věc kterou bych asi řešil je jak jsou hodinky s tritiem staré. Obecně se udává že tritium vydrží svítit cca. 20 let, takže jestli jsou hodinky hodně letité, tak abys za pár let nebyl zklamanej že ti přestali svítit. V mém případě mám hodinky z roku 2013, takže by mi cca. ještě 12 let mohli svítit s čímž se asi dá žít. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...