Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl, že si pořídím nové Rolex OP. Prvně jsem si říkal, že se podívám po nějakých zánovních OP nebo DJ, ale s ohledem na ceny a moje zkušenosti mi to přišlo jako docela rizikové. Trochu mi vadí, že se dá vybrat pouze mezi velikostí 36 nebo 41. Nakonec asi zvolím 36, protože 41 mi přijdou moc velké. Kontaktovat jsme HB, abych si domluvil zápis na wishlist. Dostal jsem informaci, že se čeká na OP jeden rok. Máte s tím někdo zkušenosti? Myslel jsem, že se dlouho čeká převázně u vyšších modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To bude silne zavisle na konkretnej referencii. 36ka silver dial nebude velky problem, naopak 41ka Tiffani docela ano. Ja cakam vo Viedni siedmi mesiac na zelene 41,ale je pravda ze nie som v tomto pripade nijako dorazny, je mi to styri kedy pridu.. velkost 39 by bola optimum, ale aj 41 sa daju..  zapestie 17,5. Skusal som striedavo aj 36ky, ale nemam foto. Lepsie mi z toho vysli 41ky..

Screenshot_20210504-100225_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to minulý týden, u Bechyněho černé / tmavě modré teď minimálně 3 a více měsíců, ale reálněji spíše půl roku. Ptal jsem se ještě na stříbrný model a u toho je ještě delší čekačka. Barevné samozřejmě ještě víc, ale na ty jsem se neptal.

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam volal a bylo mi řečeno, že dodávky od Rolexu přichází v 3měsíčních intervalech, přičemž na tyto konzervativní barvy (černá/modrá) se zatím tak dlouho nečeká, tedy je možné (nikoliv zaručené), že to může vyjít už do 3 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exell napsal:

Já tam volal a bylo mi řečeno, že dodávky od Rolexu přichází v 3měsíčních intervalech, přičemž na tyto konzervativní barvy (černá/modrá) se zatím tak dlouho nečeká, tedy je možné (nikoliv zaručené), že to může vyjít už do 3 měsíců.

Já jsem tam volal včera s tím, že bych chtěl bright blue číselník, což je ta klasická tmavě modrá, a bylo mi řečeno, že mám počítat s rokem, ale možná to budou mít dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zvláštní. Možná jsme natrefili na jiného zaměstnance. Já poptával černý ciferník, ale z toho, co pán říkal, jsem pochopil, že situace je stejná u obou. Každopádně Ti přeji hodně štěstí (a sobě také :D), ať je to co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skúsenosť.: 1.9.2020 som mailom objednal OP41 Silver v Ba. 10.3.2021 mi písali ,že či ešte mám záujem. Po chvíľke  nepochopiteľného zaváhania som som potrvrdil záujem a  zaplatil faktúru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

occamova britva, nejprostsi vysvetleni je to spravne, ale samozrejme konspirace je zajimavejsi. Kdyz jsem byl pred 14 dny u Bechyne, byl to tam pouze samej asiat - meli jedny  bicolor dj, strhla se tam o ne bitva a ty co neuspeli vzali aspon longiny s nejakejma sutrama na indexech ... rolex je novej bitcoin 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 4. 5. 2021 v 9:44, Ondrej83 napsal:

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl, že si pořídím nové Rolex OP. Prvně jsem si říkal, že se podívám po nějakých zánovních OP nebo DJ, ale s ohledem na ceny a moje zkušenosti mi to přišlo jako docela rizikové. Trochu mi vadí, že se dá vybrat pouze mezi velikostí 36 nebo 41. Nakonec asi zvolím 36, protože 41 mi přijdou moc velké. Kontaktovat jsme HB, abych si domluvil zápis na wishlist. Dostal jsem informaci, že se čeká na OP jeden rok. Máte s tím někdo zkušenosti? Myslel jsem, že se dlouho čeká převázně u vyšších modelů.

Jak to dopadlo? Taky jsem na cekacce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...