Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Čau chlapi, chci si tyhle tutové hodinky koupit k narozkám. Představoval jsem si to, že přijdu, nasadim na ruku, zaplatím a odejdu. Ale takhle hladce to asi nepůjde. Vážně s tím ti prodejci dělají takové cavyky a budu muset na čekačku? A ještě dotaz, na stránkách se ty hodinky daj nakonfugurovat. Takže když příjdu k prodejci, že chci ty, co jsem si sestavil, jak to pak proběhne? Zadá to někam do výroby s dodáním příští století?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však si zajdi k prodejci a uvidíš. Myslím, že to všechno je svým způsobem pohovorem o tom, jestli jsi těch vybraných Rlx hoden. Odejdeš vlastně jen s pocitem jako že "ses zapsal" a můžeš pak čekat na telefonát. Někteří se dočkali do roka, někteří čekají 3+ let a pořád nic. Asi podle toho jak celkově zapůsobíš... Ale to sis tu už určitě přečetl. Ne, že bych to sám podstoupil, ale takový dojem to na mě z nasátých informací alespoň dělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, mandrinka napsal:

Čau chlapi, chci si tyhle tutové hodinky koupit k narozkám. Představoval jsem si to, že přijdu, nasadim na ruku, zaplatím a odejdu. Ale takhle hladce to asi nepůjde. Vážně s tím ti prodejci dělají takové cavyky a budu muset na čekačku? A ještě dotaz, na stránkách se ty hodinky daj nakonfugurovat. Takže když příjdu k prodejci, že chci ty, co jsem si sestavil, jak to pak proběhne? Zadá to někam do výroby s dodáním příští století?

tak nakonfigurovat si muzes tak maximalne cifernik (u OP) a velikost a tak se to i vyrabi. A nedelaji s tim cavyky prodejci ale nabidka/poptavka, AD funguji spis jako zasilkovna :)

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2022 v 10:18, Jenes napsal:

V sherone v BA keď som sa chcel napísať na suby ( na tie ma zapísať odmietli ale aj to len na oceľové ) tam mi emailom navrhly zapísať sa na tieto s čakačkou do dvoch rokov 

Mě před nějakou dobou říkali u Bechyněho rok a volali mi za 3 měsíce, akorát před Vánoci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2022 v 20:56, mandrinka napsal:

Čau chlapi, chci si tyhle tutové hodinky koupit k narozkám. Představoval jsem si to, že přijdu, nasadim na ruku, zaplatím a odejdu. Ale takhle hladce to asi nepůjde. Vážně s tím ti prodejci dělají takové cavyky a budu muset na čekačku? A ještě dotaz, na stránkách se ty hodinky daj nakonfugurovat. Takže když příjdu k prodejci, že chci ty, co jsem si sestavil, jak to pak proběhne? Zadá to někam do výroby s dodáním příští století?

otázka je, kolikátý narozky to budou :)

OP mají celkem dlouhou čekačku - prý cca 1 rok. 3 měsíce je asi dost se štěstím, ale záleží hodně na barvě a velikosti. Myslím, že 36mm v tiffany nebo zelené můžou být celkem na dlouho. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Wagner Vieden. V septembry uz to budu 3 roky. Na moju otazku ci Rolex ako taky je nejaka astronomicka konstanta, ktora sa ludskou rukou neda uchopit (uz som nebol prave najprivetivejsi) som dostal ja protiotazku ze na aky dial to vlastne cakam. Zeleny.

Zelenyyyy???!!! 

Tak to je absolutne ok. treba pockat.  

Nejake sperky ak prikupim babám? (čisto hypoteticky)

Zbytocne, ucinok mizivý.  

 

Hned mi aj potvrdili tohtorocnu doktrinu (najprv ustne, potom live), ci Instant spominal, ze novych kunde zo zahranicia maju zakazane prijmat, jedine lokalnych, ale uz ani to nechcu. Kym som tam hundral, bol som svedkom dvoch pripadov, jeden z toho bol starsi pan, chcel pre manzelku objednat OP34 black dial, hned otazka ci je zakaznik. Ze nie, rad by sa stal.  Hm, tak jedine 31ku black zapisat, ale absolutne ziadna garancia, budu to roky.  (predpokladam ze bol rakusan) Tak sa slusne podakoval a odisiel. 

Nemal ujo viac rozumu ako my tu dohromady? 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se priznam, ze to na me funguje uplne obracene. Kdyby to bylo za ty prachy na krame, tak si to v zivote nekoupim. Takhle, kdyz se 'nezavazne' zapises, neni jasny, kdy to vubec bude, pak ti najednou volaji, uz se ti nechce odmitnout, pac se na tebe podruhy vykaslou.. a najednou mas doma dalsi zbytecnej kram za 2 kila, ani nevis jak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajimave (ze to vypada, jako kdyby stavajici zakaznik u nich mel zvyhodneni), protoze minimalne u Bechyneho mam pocit, ze prednost dostavaji spise novi entuziasticti zajemci. Jakmile uz neco mas, tak ses jen bezvyznamnym pobijecem much :) (asi neplati pro zakazniky s impresivni historii, ale to taky jen hadam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel opacnou zkusenost, u Bechyneho jsem kupoval Tudor Pelagos, cekal jsem cca 14 dni a po te, jsem si objednal Submarinery a mel jsem je za 3 mesice. Ptali se, jestli uz neco od nich mam a naopak jsem mel pocit, ze je to dobre…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz si ty vlakna na tyhle nekonecny tema asi zablokuju 😄 resime tady ty nejvobycejnejsi opecka, snad nejnudnejsi 100k+ hodinky a delame ze sebe voly u AD. Pak se tu cas od casu objevi usmevnej inzerat na Rolby co byly jednou na ruce u AD a na “foceni” od borcu co zase delaji voly z nas 😄 Celkem me ted zaujal jeden clanek, kterej to shrnul, ze Rolex uz neni retailova znacka, ale jen vydejna pro prekupniky a par “stastlivcu” aby se nereklo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...