Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 minutami, exell napsal:

Podle aktuální poptávky po nich si to asi většina lidí nemyslí :) 

Jasne, lidi uz jsou tak vyblazneni - suby neprodaj, GMT neprodaj, expy neprodaj, DJ neprodaj…zkuste se zapsat na OP..:-D neznam moc borcu co by si vylozene prala nosit OP protoze to jsou vysneny hodinky, ale dost tech protoze Rolex a protoze to je pry investice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 minutes ago, xcmaniax said:

Jasne, lidi uz jsou tak vyblazneni - suby neprodaj, GMT neprodaj, expy neprodaj, DJ neprodaj…zkuste se zapsat na OP..:-D neznam moc borcu co by si vylozene prala nosit OP protoze to jsou vysneny hodinky, ale dost tech protoze Rolex a protoze to je pry investice :)

No třeba u DJ máš větší pravděpodobnost že se k nim dostaneš než u OP. Vím to, protože OP jsou moje vysněný a na DJ jsem měl 2 nabídky od AD, než jsem se k OP dostal. Designově je asi můžeš považovat za nudné, pokud unosíš Bluesy (neber si to zle), ale jinak si troufám říct, že dostat za 130k 90letou historii a plnotučný 3230 kalibr, co je v subech za 200k, není zas tak blbý. A možná je nás víc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniax Vidis, ja cekam na stribrny OPcka pro manzelku. Sportovni veci si ji nelibej vubec a tohle je takovy, ze si to oblikne skoro ke vsemu. Casem ji k nejakymu kulatymu vyroci sezenu jeste DD v ruzovym na nejaky hogo fogo akce. Jinak mne osobne se libej OPcka vic nez treba DJ, ktere bych si nikdy nekoupil. Je to vsecko vec nazoru a preferenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to jako nejakej hejt OP, pamatuju si dobu, kdy se cekalo na modely s keramickou lunetou a u AD skoro vzdy nabizeli jako moznost vyber OP primo na krame a nikdo to moc nebral. Ted to na me dela dojem, ze vlivem toho blaznostvi jsou poradniky i tady a samo i u DJ, kde to bylo stejny. Jsou to fajn jednoduchy hodinky, ja osobne bych dal vzdy prednost Expum (dnes mensi no) nebo DJ, jen mi hlava nebere proc se na ne ceka:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mas poradniky i na LadyDJ. Doba je zla  🤣 

Hodne to zjednodusim. OP mas o 2k eur levnejsi nez explorer 1. V ceskejch to je placnu 120t vs 170t a to muze byt pro spoustu lidi velky rozdil. Muzes si vybrat velikost a ma to par cifru (napr. zena kterou pouzivam jako pani Kolombovou nechce cerny cifr). Zene se napriklad ani nelibi ty arabsky cislice na 3,6,9. Je to takova super jednoducha, univerzalni hodinka ke vsemu za super dobrej pomer cena/vykon. Ano, neni to sportovni model a nema to takovou cool story jako exp... ale myslis si, ze to pani Kolombova pozna? I podle reklamniho letaku se vidi spis v nejakejch barevnejch satickach nekde na vecirku nez s cepinem zaseknuta do ledopadu.

Kdyz porovnas DJ vs OP, tak tam mas datumovku a stoji to 2x tolik. To je pro normiky snad jeste horsi. Maximalne, ze by to chteli v bicoloru jako Leonardo, ale to uz tam jses za 3x tolik nez OP. A jako uprimne, kdybych si mohl vybrat (bez cekacky atd.) 3 ruzne barevny OP a nebo jeden DJ... ja v tom mam jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, cenově ti to Matěji trochu lítá, OP jsou od Expů levnější o 1300 EUR, oproti DJ ve srovnatelné konfiguraci (Oyster + hladká luneta) o 1400 EUR.

Celé je to o preferencích, někoho zaujme širší barevná paleta, někomu vadí leštěné středy tahu u DJ, někomu i story OP přijde cool (jako třeba, že na Mt. Everestu nebyly první Expy, ale právě OP). A tak vzniká poptávka, cena tam nakonec může hrát až sekundární roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat, když se tu řeší OP.... pořád řeším, jestli 41mm nebo 36mm? Aktuálně mám Submarinery 2020 a vcelku mi na ruce sedí, možná bych snesl lehce menší hodinky, ale bojím se, že k mé postavě jsou už 36mm hodinky malé... (194cm, zápěstí 18,5cm). Mohu se Vás zeptat na Váš názor, co byste raději objednali?

PS: Volal jsem dnes do AD a bylo mi sděleno, ať se zastavím osobně, že něco vymyslíme (chtěl bych OP ref.: 124300 Silver)

Upraveno uživatelem kroupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kroupek napsal:

Mohu se zeptat, když se tu řeší OP.... pořád řeším, jestli 41mm nebo 36mm? Aktuálně mám Submarinery 2020 a vcelku mi na ruce sedí, možná bych snesl lehce menší hodinky, ale bojím se, že k mé postavě jsou už 36mm hodinky malé... (194cm, zápěstí 18,5cm). Mohu se Vás zeptat na Váš názor, co byste raději objednali?

PS: Volal jsem dnes do AD a bylo mi sděleno, ať se zastavím osobně, že něco vymyslíme (chtěl bych OP ref.: 124300 Silver)

Kdybych měl 2020 Submarinery, tak bych se koukal po jiných hodinkách než OP, když druhé R, tak spíš už DJ...Jinak nemám nějak velkou ruku, ale jsem zvyklý na větší hodinky (40-44mm), co jsem měl na ruce DJ 36, tak mě šokovalo jak mi to přišlo úplně nepatřičný. 41 byly úplně v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem tu spoustu názorů, jak jsou 36mm hodinky pohodlné a že je nosí i muži, mě se to právě také už zdá malé....ale na youtube je spousta videí s 36mm a zase tak nepatřičně to nevypadá. ALe je zase možné, že to má na ruce někdo hodně subtilní a může to zkreslovat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36/40/42

18.5cm

InCollage_20220906_160413568-01.jpeg

 

Ty Breitle už jsou pro mě nositelností na hraně. Na ocelovém náramku už bych je asi neunosil, ale to má každej jinak a většina lidí, soudě z fotek, spíš naopak než já 🙂

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, kroupek napsal:

četl jsem tu spoustu názorů, jak jsou 36mm hodinky pohodlné a že je nosí i muži, mě se to právě také už zdá malé....ale na youtube je spousta videí s 36mm a zase tak nepatřičně to nevypadá. ALe je zase možné, že to má na ruce někdo hodně subtilní a může to zkreslovat:-)

 

Mě příjdou 36mm expy naprosto geniální a to jsou o něco menší, než 36 OP. Potápky mi vyhovují 39-40mm.

Každý žánr si žádá něco jiného :)

Za mě je to úplně jasný.. ale mám zápěstí 17cm. U Tebe to možná bude na hraně, podle mě budou vypadat dobře i 41 (jsou to jedny z mála hodinek v téhle velikosti, které mi nepříjdou s takhle jednoduchým cifrem opulentní a blbý), ale stejně bych Ti radil 36mm. (Nebo sehnat starší 39mm) 

 

20220906_160545.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP41 nemají tak hezké indexy jako OP36 - nejsou zkosené na kratší straně a nehrajou si tak hezky se světlem. Jak píše dwg, je to trochu jiná hra než Suby/GMTII a další modely s velkou lunetou, která vytváří větší šířku pouzdra, ale ciferníky mají hodinky +- stejné. Mně osobně se nafouknuté ciferníky OP41 a DJ41 nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...