Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

@exell@shewcza

ja presne suhlasim s vami pani, tie 41ky uz nepridu tak pekne vyvazene a kompaktne. pri ruke nad 18cm je uz moznost uvazovat aj o vacsich ako 36, pod 18 by som nic vacsie ako 36 nebral

Nasiel som take pekne video kde su 36 a 41 side by side

 

 

Cca v pulce videa mluvi o tom, ze 41mm jsou ve skutečnosti 39,5. Docela zásadní rozdíl a tak nějak na mě i působily, když jsem je měl na ruce. Na mě velký, ale nebyl to takovej talíř, jak bych čekal od 41mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, kroupek napsal:

Děkuji Vám všem za komentáře, také mne překvapilo, že ty 41 OP jsou vlastně 39,5 mm. Máte pravdu, že ciferník u 36 mm vypadá lépe...no budu to muset vyzkoušet na ruce.

ahoj když jsme vybírali OP pro přítelkyni tak mě až zarazilo, jak na mě rozdílně zapůsobily obě verze. 36 mm byla taková, jak to říct luxusní, pěkná, vyvážená. prostě hodnotná a se spoustou detailů. na té 41 mm se to pro mě nějak rozplynulo. trošku stejný efekt u mě nastává u day-date, tam vše ale dohání president tah. přeji hezky strávený čas u AD :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na dovolené v Itálii. Florencie, Pisa. Všude něco měli (datejust, OP, yacht-matser). Asi se vyplatí si obvolat nějaké prodejce v zahraničí a pak si tam pro to dojet, než se zapisovat u nás do nějakého pofiderního pořadníku jak za komoušů. Jinak nedivím se tomu zájmu, protože rolády jsou ve všech kategoriích v podsatě "nejlevnější" hodinky v té vyšší lize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, mandrinka napsal:

Byl jsem na dovolené v Itálii. Florencie, Pisa. Všude něco měli (datejust, OP, yacht-matser). Asi se vyplatí si obvolat nějaké prodejce v zahraničí a pak si tam pro to dojet, než se zapisovat u nás do nějakého pofiderního pořadníku jak za komoušů. Jinak nedivím se tomu zájmu, protože rolády jsou ve všech kategoriích v podsatě "nejlevnější" hodinky v té vyšší lize.

A měli je skutečně na prodej? Protože na koukání a vyzkoušení mají třeba u Bechyněho hodně co nabídnout, ale na prodej v oceli nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Dez123 napsal:

36 je pro chlapa v poho, není nic pohodlnějšího, než právě 36 na jubilee

Pravda. V neděli jsem měl možnost v klidu pokoukat 36 s modrým cifrem a nebyla to žádná dámská hodinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ti, co tvrdí, že 36 nejsou pro chlapy nositelné, tak je měly na ruce jen minutu.

Moje zkušenost s EXP1 36 je taková, že jsem byl (zápěstí 17,5 cm) v první chvíli velikostí zaskočen (no malé mrdky, že jo), ale už při cestě autem domů jsem věděl, že to je to, co mi chybělo a nosil bych je hrdě i na zápěstí 18-19 cm. 

Ciferníky OP 41 nebo Exp1 39 jsou dle mě nafouknuté pro zákazníky, protože nepůsobí vůbec vyváženě, tyhle rozměry dávají smysl s otočnou lunetou (Sub,GMT apod.), kde je to vyvážené. I kvůli tomu jsem prodal DJ 41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mocoabsolutne sa s tymto stotoznujem, mam kusok mensiu ruku, v zime obvod aj pod 17cm... 36mm hodinky s L2L pod 44mm su hodinky ktore nepotrebujes davat dole z ruky. V casoch ked boli hodinky daleko nepostradatelnejsie ako teraz sa ake velkosti prevazne robili? Preco asi? Lebo mali fungovat a nemali zavadzat.

Posledne roky je to samozrejme inak a ukazovatelov casu je viac nez dost a z hodiniek sa robia kadejake statusovky, ale funkcne je to stale o tom istom.
Nebudes nosit velke hodinky nonstop, lebo zavadzaju. To je proste fakt.
Ja svoje BB36 v podstate nedavam z ruky, ani v noci... jedine ak viem ze idem robit nieco pri com ich mozem zbytocne obuchat. Uz 39mm s L2L cez 47mm u mna proste zavadzaju daleko viac...
A kedze pisem do RLX sekcie dam aj foto, mal som na ruke blumanove expy two tone, velkostne prakticky totozne ako moje BB36. Proste nasadis nosis neriesis..

DSC09961.thumb.jpg.bd0905f4d671347d7b2d1cce7b9ce297.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@Ivanhoe34 všetko je o pocite a o tvare ruky (nie len o obvode). Ja mám ruku pomerne chudú (okolo 17,5 cm) a športové hodinky pod 44mm prípadne oblekovky pod 40mm vyzerajú na nej priam komicky. Strašne sa mi páčili trojručky Zenith skeletony 42mm, no všetci na predajni sme sa zhodli, že na ruke sú malinké, tak som kúpil chrona ElPrimero 44mm tie sú na ruke akurát. Rovnako, keď som si skúšal RLX OP 36 tak na ruke vyzerali, ako keby som ukradol hodinky malému dievčatku. OP41 ako tak v pohode. Samozrejme, že je to vec zvyku, hlavne starší ľudia (tým sa nechcem nikoho dotknúť, sám patrím skôr k starým, ako ku mladým 😄) majú radšej malé hodinky, nakoľko svojho času dostupné boli hodinky skôr menšie. Hodinky pod 40mm ani nemám (ak nepočítam TH Monaco) a nikdy mi žiadne na ruke nezavadzali, proste stačí vyskúšať a vybrať tie, ktoré sadnú a nie tie, ktoré sa páčia vo výklade 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 9. 2022 v 17:48, Tomak napsal:

A měli je skutečně na prodej? Protože na koukání a vyzkoušení mají třeba u Bechyněho hodně co nabídnout, ale na prodej v oceli nic.

Presne tak, tiez som bol u AD ci uz v Taliansku alebo aj inde v EU, na vyskusanie toho mali habadej a na predaj, mimo 1-2 ks fullgold, akurat prd. Takze situacia rovnaka napriec kontinentom🙁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Willie McBride napsal:

@Ivanhoe34 všetko je o pocite a o tvare ruky (nie len o obvode). Ja mám ruku pomerne chudú (okolo 17,5 cm) a športové hodinky pod 44mm prípadne oblekovky pod 40mm vyzerajú na nej priam komicky. Strašne sa mi páčili trojručky Zenith skeletony 42mm, no všetci na predajni sme sa zhodli, že na ruke sú malinké, tak som kúpil chrona ElPrimero 44mm tie sú na ruke akurát. Rovnako, keď som si skúšal RLX OP 36 tak na ruke vyzerali, ako keby som ukradol hodinky malému dievčatku. OP41 ako tak v pohode. Samozrejme, že je to vec zvyku, hlavne starší ľudia (tým sa nechcem nikoho dotknúť, sám patrím skôr k starým, ako ku mladým 😄) majú radšej malé hodinky, nakoľko svojho času dostupné boli hodinky skôr menšie. Hodinky pod 40mm ani nemám (ak nepočítam TH Monaco) a nikdy mi žiadne na ruke nezavadzali, proste stačí vyskúšať a vybrať tie, ktoré sadnú a nie tie, ktoré sa páčia vo výklade 🙂

Ja mam zapastie 18-18,5 a nosim hodinky od 39-43, ale v zavislosti mm od L2L mi asi najviac sedi 41-43. U Rlx je to trochu ine vdaka tvaru hodiniek, ale pod 40 nejdem ani tu🙂Vsetko pod 39 ma mojej ruke vyzera smiesne a vseobecne to povazujem za damsku velkost. Ale jazdemu co jeho jest🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je tu někdo, kdo v poslední době koupil (že mu přišly) OP od AD? Pokud ano, jak dlouho jste čekali? Myslíte si, že ty čekací listy u Bechyněho nebo v Carollinu se nějak dodržují nebo prostě je nutné tam někoho znát a obyčejný člověk z ulice bez známosti nemá šanci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, DarioGraziano napsal:

Je tu někdo, kdo v poslední době koupil (že mu přišly) OP od AD? Pokud ano, jak dlouho jste čekali? Myslíte si, že ty čekací listy u Bechyněho nebo v Carollinu se nějak dodržují nebo prostě je nutné tam někoho znát a obyčejný člověk z ulice bez známosti nemá šanci?

Bechyne mi prijde, ze prvni hodinky mas rychle a na druhe cekas a cekas. Zapisou te z ulice bez problemu. Carrolinum miva okna kdy zapisoujou a kdy ne. Pro cloveka co tam prisel "z ulice" asi matouci, ale mne to vyhovuje. Zalezi take jakou velikost a barvu OP chces. Budou tam velke rozdily v dostupnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2022 v 21:23, DarioGraziano napsal:

Je tu někdo, kdo v poslední době koupil (že mu přišly) OP od AD? Pokud ano, jak dlouho jste čekali? Myslíte si, že ty čekací listy u Bechyněho nebo v Carollinu se nějak dodržují nebo prostě je nutné tam někoho znát a obyčejný člověk z ulice bez známosti nemá šanci?

 

sance je velka ;) respektive, pokud se model behem Tveho cekani neprestane vyrabet. Urcite se dockas, ale zrovna OP maji cekacku relativne dlouhou. Jsou to proste nadprumerne hezky a podprumerne drahy rolexky ;)

Kamarad ceka na OP36 uz vic nez rok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...