Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, pece78 napsal:

Vypadá to, že jsme oba kupovali u Bechyněho. Možná může být rozdíl v tom, že já jsem platil ještě v únoru a PetrKu možná platil až v březnu, nic jiného mě nenapadá...

bingo 👏...trochu euro poskocilo, tak dali kacku navic 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 minutami, Campino napsal:

Dnes som volal AD ohladom dostupnosti OP41, ešte že som sedel na zadku😳keď mi povedali 2-3 roky…najprv som myslel že som zle počul, a ono fakt😳šialené😏

Tak se na OP vykasli:) pamatuju doby, kdy je lidi moc nechapali a v buticich je skoro “vnucovali”, kdyz chtel clovek neco s lunetou nebo pribehem. Je spousta jinych super trirucek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Tak se na OP vykasli:) pamatuju doby, kdy je lidi moc nechapali a v buticich je skoro “vnucovali”, kdyz chtel clovek neco s lunetou nebo pribehem. Je spousta jinych super trirucek. 

To určite je😉Ešte mám objednané oceľové DJ 41 a tam je to s dostupnosťou podobné😏, tak si môžem hodiť korunou čo príde skôr😄. Pokojne sa môže stať že ma to čakanie prestane baviť a kúpim dovtedy niečo úplne iné..na nosenie mám toho momentálne dostatočné množstvo😄, takže ich vlastne ani nepotrebujem, akurát chceem😂

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, xcmaniax napsal:

Jo? Me prislo ze tady probehlo par novych DJ vicemene za retail. 

No áno. Lenže iba jediné boli mint green fluted luneta na jubilee. A zareagoval som asi piaty v poradí, takže nič z toho nebolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 3. 2024 v 17:42, Campino napsal:

Dnes som volal AD ohladom dostupnosti OP41, ešte že som sedel na zadku😳keď mi povedali 2-3 roky…najprv som myslel že som zle počul, a ono fakt😳šialené😏

Mam jedny v prodejni sekci.Koupil jsem si je ale nosim Omegy,takze...😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, gun4 napsal:

Mam jedny v prodejni sekci.Koupil jsem si je ale nosim Omegy,takze...😊

Viem, mám to prejdené, dík👍ale ako píšem, hodiniek na nosenie mám momentálne dostatok a ďalšie v podstate nepotrebujem😉...to len vo mne neustále hlodá syndróm hromadenia keď si 2 mesiace nič nové nekúpim🤣...takže si v pohode počkám🙂

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...