Přejít na obsah

Kam odkládáte hodinky?


Sundance

Doporučené příspěvky

Ahoj, kam odkládáte hodinky, který nosíte denně? Uklízíte je poctivě do hodinkovnice každý večer, nebo jen tak odkládáte na stůl? Poslední dobou mi začíná být líto odkládat hodinky jen tak na stůl (aby se nepoškrábaly :D ), tak jsem koukal, že je na netu celkem dost různých stojánků, ale možná je to jen nějaká záludná verze chronobundu a za pár dní to přejde. Nebo máte jiné tipy, případně nějaké kutilské řešení? Nebo na to kašlete a hážete je do misky s klíči u dveří? :D 

HTB14_.rbi_1gK0jSZFqq6ApaXXaa.jpg_q50.jpg.223a5f7625d16c02059c5c3ce3e93397.jpgthe-watch-stand-black-21100-eur-the-02b21100-eur.jpg.3dacd89404e353d5184a9d0d5619eb0a.jpgtimthumb_php.thumb.jpeg.a4ff7f45643e7ce1df342b2f87105ee3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma do hodinkovnice, aby měly hodinky komfort, zároveň jsou v bezpečí a nepráší se na ně :)

Když doma nejsem, tak na čistou plochu stolu / poličky.

Všechny tyhle stojánky a držáky ve mně vyvolávají obavu, že se to při prvním kontaktu převrhne nebo z toho hodinky spadnou... a kdyby na tom hodinky nějakou náhodou vydržely delší dobu, tak se na ně zase práší... takže za mě uzavíratelná hodinkovnice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacal som na winderi pre 4 hodinky, potom som kupil winder pre dvoje. Nasledne malu tapacirovanu sibenicku a skoncil s ich ukladanim na nocnom stoliku 🙂

Podtrhnuto+secteno = v komore mam dva windre a jeden hanger.

Asi najviac mam osvedcenu hodinkovnicu, kam pcham vsetky hodinky ktore nosim zriedkavo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na noční poličce ovčí kožešina, z ní sejmu noční Seika (inu lumi...) a odložím tam denní hodinky.

Pak si chvilku čtu a noční hodinky při tom mají dotahovací rozcvičku tak 2 a půl minuty. Pak na ně mrknu UV lampou a ony se rozsvítí jak vánoční stromeček, a jde se spát.
A ostatní hřadují v hodinkovnici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warannV prvním postu jsem sice psal o házení hodinek do misky s klíči u dveří, ale nevěřil jsem, že se tady taková fotka objeví na tomhle fóru :D 

Jinak já osobně jsem právě přemýšlel buďto o nějakém stojánku, kde ale jak už tady zmiňoval @Lookyn, se trochu obávám převrhnutí (možná zbytečně) a nebo právě nějaké podložce. Sám jsem měl na mysli nějakou třeba jednoduchou z kůže, ale nápad s molitanem v sametu je taky zajímavý :) 

Do teď jsem odkládal hodinky na pozici 9 na takový reklamní pivní podtácek a po delší době jsem si všiml, že se začínají tvořit vlásečnice právě v místě, kde se hodinky opírají, což bych asi nikdy dřív nevěřil, že se ocelové hodinky můžou poškrábat o papírovou podložku, takže jsem začal hledat nějakou alternativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hodinky nestřídám denně, ale tak jednou za týden dva. Odkládám je po příchodu domů z práce, protože to začínám něco dělat a zbytečně bych je otloukal a mohl poškodit. Hodinkovnici mám, ale to je trochu nepraktické, takže uvažuji taky o stojánku. Stačí na jedny hodinky a ve výběru mám něco takového:

Přírodní Mramor Béžový Základ Kožené Hodinky Skladovací Stojan Zlaté Kovové  Nosné Liště Zobrazení Na Oblečení, šperky Displej Střílet Rekvizity -  Korálky A Šperky ~ Smlouvat-Levne.today

Přijde mi to lepší, než hodinky někde povalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...