Přejít na obsah

Kam odkládáte hodinky?


Sundance

Doporučené příspěvky

Ja uz to seru, dynko, bok, sklicko…vlasecnice od pokladani jsou obvykle to nejmensi, co se mym hodinkam stane. Stridave hodinky jsou v cestovnim pouzdre, ty co nosim jsou na ruce i v noci. Zbytek lezi na policce. Prach neresim, ten je, v dostatecne vrstve, muze leda ochranit. 

Zrovna pred par dny jsem si rano chtel polozit hodinky na linku. Ale mela prijit zena z prace, po nocni. To byva nesoustredena, takze jsem je pro jistotu dal na stul. Aby je treba neshodila na zem, na dlazbu. Takze na ne jebla kabelku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepoškrábat si dýnko? Tak jako ne že bych hodinky šoupal po ponku od špón, ale že bych se měl stresovat nad vlásečnicí na dýnku, tak to vůbec - stejně to nikdy nikdo nevidí. Hodinky mám rád, ale nedělám si z toho pakárnu. Hlavně pokud člověk opravdu hodinky nosí, tak je stejně dřív nebo později odrbe. A taky právě pro to bych nemohl nosit nějaké drahé hodinky bo mi to asi štvalo a vlastně bych si je na ruce nemohl užít. Jo a jinak je ukládám do hodinkovnice, ale protože nějak není místo, tak domácí Géčka dávám na stolek vedle hodinkovnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nepoškrábat dýnko o tah, kde se to při pokládání šoupe kov o kov. Když se na hodinky díval jeden kolega a takhle mi to položil, napomenul jsem ho a on se mohl potrhat smíchy, jakej jsem magor a co to řeším. Jedny hodinky co mám od místního člena, který to očividně neřešil, mají přesně takový vlásečnice na dýnku od tahu a strašně mně to vadí. Šrámy, kterejm lze předejít se snažím takhle eliminovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Radik napsal:

Ano, nepoškrábat dýnko o tah, kde se to při pokládání šoupe kov o kov. Šrámy, kterejm lze předejít se snažím takhle eliminovat.

Hned jsem si vzpomněl na toto video viz. odkaz. Když jsem doma odkládám na polstrovanou podložku z StrapShopu a když na cestách tak na slimku/peněženku.

https://www.youtube.com/watch?v=VUXaEtl8axc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, nickolas napsal:

Ale nakonec vlastne trosku zavidim tem, kteri si tu praci davaji a hejckaji si hodinky jako v bavlnce. Ono se to dost projevi pri pripadnym prodeji. Moje uz jsou vetsinou neprodejny :D

Hele má to jiný důsledky. Třeba to, že některý hodinky co mám odsud a fakt jsem si je oblíbil zvažuju prodat a koupit je od funglovek, protože mě na nich původní šrámy čím dál víc vadí. Zatím jsem to u žádnejch neudělal, ale jednou vyvstalá myšlenka a brouk v hlavě je stejný jako zálusk na další hodinky :) Další věc jě to, že jsem při koupi hodinek čím dál víc náročnější. Nevím co je lepší...

 

před 9 minutami, Roland Sands napsal:

Hned jsem si vzpomněl na toto video viz. odkaz. Když jsem doma odkládám na polstrovanou podložku z StrapShopu a když na cestách tak na slimku/peněženku.

https://www.youtube.com/watch?v=VUXaEtl8axc

No vida, tak nejsem zas tak úplně magor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hodinky vždy po príchode odkladám do hodinkovnice (vzhľadom k mojej šikovnosti je to pre ne asi najbezpečnejšie), no pred časom som našiel takéto udelátko z dreva, ktoré sa mi vcelku páči - ideálne by bolo, keby bolo dvojité - jedno vyššie a druhé nižšie obrátené smerom od seba a aj trošku širšie (bolo by to aj stabilnejšie, aj hodinky by mali viac miesta). Už len nájsť nejakého šikuliaka, ktorý vy to vedel vyrobiť 😄

dwatch.jpg.3ac882cb475f81ad6647a69289df8cf4.jpg

Upraveno uživatelem Pán času
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hodinky co nenosím, mám v hodinkovnici. Ty co nosím, mám na ruce. Když už je náhodou odložim na noc, tak na mě čekají do rána na schodech na půdu, kam v noci nikdo neleze a nic se jim tam nemůže stát ale nějaký stojánek asi taky pořídím,jen co povyrostou děti, které mají nenechave ruce a už všude dosáhnou

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...