Přejít na obsah

Oris Aquis Depth GAUGE 2.0 - 45,8 mm, WR 500m


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

Ten, kdo chce větší tří-ručkové diversky s nějakou vychytávkou a matným číselníkem, tak tohle je možný tip.

Pouzdro má průměr 45,8 mm, bohužel strojek ORIS 733 na bázi Sellity SW-200... 

 

OceanicTime: ORIS Aquis Depth GAUGE 2.0

ORIS Aquis Depth GAUGE 09.jpg

ORIS Aquis Depth GAUGE 08.jpg

ORIS Aquis Depth GAUGE 05.jpg

ORIS Aquis Depth GAUGE 03.jpg

ORIS Aquis Depth GAUGE 02.jpg

ORIS Aquis Depth GAUGE 01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celych x let co dělají tuhle řadu se mi líběj. Ale čistit ten kanálek by mě nebavilo. Co to mají za roztok, kterým se čistí? Stejně si myslim, že se po určitý době udělá film, treba z kamence a to bude vadit čitelnosti funkce. Chrona nejsou taky blbý. Strojek, bohužel bohudík, toť je k jiný debatě. Osobně bych bohužel nenapsal, ale variaci by udělat klidně mohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Daemonultimate napsal:

Celych x let co dělají tuhle řadu se mi líběj. Ale čistit ten kanálek by mě nebavilo. Co to mají za roztok, kterým se čistí? Stejně si myslim, že se po určitý době udělá film, treba z kamence a to bude vadit čitelnosti funkce. Chrona nejsou taky blbý. Strojek, bohužel bohudík, toť je k jiný debatě. Osobně bych bohužel nenapsal, ale variaci by udělat klidně mohli.

Jj, máš pravdu, napsal jsem to trochu nešťastně - proti kalibru 733 nemám vůbec nic, sám ho mám v Aquisech 43,5 - a naprostá spokojenost, ale myslel jsem to tak, že omlazený model by snesl, jak ty výstižně píšeš, variantu i se 400. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každym případě, líbí se mi od začátku co je dělaj a to i díky barevný kombinaci. V Koscomu měli před lety tlakovou nádobu s průhledem na cifr těchto hodinek a člověk mohl sledovat, jak v reálu měří hloubku. Nic moc jsem neviděl, ta čitelnost v trubici není nic moc, ale podotýkám, že možnost se s nima potápět a zažít to v reálu jsem bohužel neměl. Třeba je to s čitelností lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Tohle jsou výborné hodinky. A jak nemám rád černěná pouzdra, tak v tomto případě černé pouzdro + zářivě žlutá guma je velká pecka.

Dejve, nemyslel jsi s tím černěním přímo ProDivery 1000m? Ty mají průměr tak na tebe - 51 mm :speak_cool:.

Introduction: Oris ProDiver Dive Control Limited Edition (fratellowatches.com)

oris-pro-diver-1000m-0592.jpg

oris-pro-diver-1000m-0587.jpg

oris-pro-diver-1000m-8341.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Exiztence napsal:

Oni se dělají i PVD Depth Gauge:

 

 

Já si je chtěl pořídit už několikrát abych viděl trubici v akci... To PVD si myslím by dostalo docela na prdel při potápění ale...

Aha, tak o tomhle černění tohoto modelu jsem nevěděl. Díky! No, David věděl, o čem mluví...😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, Radku oboje jsou hezké, ale už i těch 51mm je dost, na mě hrana v maximu. Ale jsou super.

A jak psal kolega výše, ty DG v PVD jsou perfekt na ruce, černá + žlutá je super kombinace. A v pondělí si vezmu Orisky na žluté gumě, přehodím je na letní verzi. To je motivace :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 27. 5. 2021 v 14:04, nickolas napsal:

Dobří hovězi :lol2:

Tohle video by měli vidět všichni ti, kteří se bojí s potápkama i do sprchy!

Je potřeba je jednou za čas otestovat. Dal jsem své Oris do 1000m na test těsnosti a neudrželi by ani jarní déšť. Upozorňuji teda, že jsou staré 14 let.

Těsnění + práce 1500Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...