Přejít na obsah

Kde koupim FORTIS nejlevnej


Macko

Doporučené příspěvky

Nejlevněji koupíte na výstavě 600let Orloje - dávají tam zadara jedny Fortis Mars limitku :guitar: - teda když budete mít štěstí a vylosují vás :smile_anim:

 

Ty jsi tam už byla? Co tam vystavujou od Fortisu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou B42 Chronograph Alarm Chronometr C.O.S.C. 641.10.92.Si 05, cena ofiko 172.800, ale sleva by byla slušná a můžeš si vybrat z ještě vybrat z několika málo čísel do 100. :sad01_anim:

PS. Mě se nelíbí ani za 35000. :whistle:

Upraveno uživatelem ava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tohle jsou B42 Chronograph Alarm Chronometr C.O.S.C. 641.10.92.Si 05, cena ofiko 172.800, ale sleva by byla slušná a můžeš si vybrat z ještě vybrat z několika málo čísel do 100. :sad01_anim:

PS. Mě se nelíbí ani za 35000. :whistle:

 

já vím co to je za model, ale díky za info :D

 

spíše by mně zajímala třeba procentuální sleva z tvého zdroje, když už tady vexluješ, pardón nabízíš - he he = je to takové nic neříkající, hospodou zavánějící "to ti seženu skoro zadarmo vole" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nevexluju, pouze se snažím několika členům usnadnit nákup vysněných hodinek. pokud nás bude víc, sleva je tím větší. To není vexlování, to je obchod. Bohužel Ti nejde poslat SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Vůbec nevexluju, pouze se snažím několika členům usnadnit nákup vysněných hodinek. pokud nás bude víc, sleva je tím větší. To není vexlování, to je obchod. Bohužel Ti nejde poslat SZ.

 

SZ mi poslat nejde ani nepůjde, protože jsem paranoidní a 100% vím, že mi fazer čte zprávy - nicméně stále nevím ty procenta ty obchodníku - lišáku :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:suicide_anim: Ještě jednou. Pokud nás bude víc, sleva je tím větší zatím je nás 6 a slevu zde nechci na přání prodejce :) zveřej'novat, ale k těm tvejm Fortiskách by jsi měl jedny Cosmonauty v titanu zadara....:whistle: Upraveno uživatelem ava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

:suicide_anim: Ještě jednou. Pokud nás bude víc, sleva je tím větší zatím je nás 6 a slevu zde nechci na přání prodejce :) zveřej'novat.

 

tak díky za info a zaregistruj se pls jako profi prodejce - THX (tak to tady chodí - teda jenom u některých) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nejsem vůbec profi prodejce , jen se snažím pomoct, ale asi pro dobrotu na žebrotu......:suicide_anim: :sad01_anim: :wallbash:

 

v tom případě se omlouvám, VEŘEJNĚ omlouvám, páč dobráka tu ještě nemáme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Chtěl jsem F. prodávat, ale houby, tohle prostě nemá cenu, jak to tak vidím :)

 

ano a nejvtipnější na tom všem jsou hlášky typu "Firma Fortis nedovoluje prodávat toto zboží přes internet" - no tak jo, no, co se dá dělat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

to já nevím to se musíš zeptat kubsona - každopádně pokud dovozce, nebo nějaký prodejce jde pod cenu alá dnešní anonce tak by musel být kubson asi smyslů zbavený aby do toho šel

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...