Přejít na obsah

40th anniversary


Doporučené příspěvky

před 26 minutami, x591 napsal:

Taky plánuju inspirativní návštěvu.  Aby tam ještě nebyla fronta před vchodem…  :)

Podľa toho, čo tu čítam, tak po období sucha budú mať niektoré hodinárske predajne obrat, ako pred Vianocami 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, DarylVanHorne napsal:

V PO nám mají otevřít obchody a naživo je to vždy přece o něčem jiném, takže program na příští týden je jasný - začnu v Koscomu. 👍

Ty vole, já už jsem fakt pacient: Když vidím PO, nenapadne mě pondělí, ale Planet Ocean 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2021 v 8:36, Kex napsal:

BALL! Zrovna mám jedny fungl nový (Engineer III Ohio) a mám z nich neskutečnou radost. Dokonce mě v jedné slabé chvilce napadlo, jestli bych s nimi nezvládl být OWG... Orisky mám dvoje a jsou sice moc hezké, ale strašně poruchové. Být tebou, vezmu ty Caring Ed. -- jsou prostě boží :)

_proc_Ball-Engineer-III-Ohio_049-small.jpg

Tyhle Bally vypadaji docela dobre, ty bych asi snesl. Rozepis se o te poruchovosti Orisu, to me zajima (a myslim ze nejsem sam). Diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, nickolas napsal:

Tyhle Bally vypadaji docela dobre, ty bych asi snesl. Rozepis se o te poruchovosti Orisu, to me zajima (a myslim ze nejsem sam). Diky. 

Nechci to tady plevelit, tak jen stručně -- pokud to někoho zajímá, napište mi SZ. Mám Oris BC4 Flight Timer a Aquis Date. FlightTimer byl v servisu už minimálně 5x, za hromadu peněz (3x TimeTrade Pardubice, 1x Chronoshop, 1x Pražské hodinářství): Obrovská nepřesnost (hned po nákupu u AD ve Španělsku), nelícující indexy vniřního otočného rehautu (následně zjištěno v Chronoshopu, že jsou tam zohýbané zuby převodů -- násilí v TimeTrade?), minutová ručka GMT subdialu ukazuje o +-12° jinam než hlavní minutová ručka, prasklý stem (nevím, jak se to řekne česky, prostě ta hřídel, na které je korunka a natahuje/seřizuje se to s ní), upadlá korunka (ta stála jako náhradní díl 7000), neustále se mlží. Aquisy si vedly lépe, ty jen zarezly a zastavily se (vyčištěno+namazáno v Pardubicích), pak asi o rok později prasklo péro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hydrocarbony seděly přesně - dobrý tvar pouzdra a zakřivení nožek. Sice velké, ale seděly úplně přesně. Marvelighty s tím jejich inhousem mají univerzální velikost i design + inhouse s 80h power reserve. Ty retro/vintage jsou vyzkoušel čistě kvůli velikosti ale už když jsem odcházel, tak mi bylo jasné že ty ne.

Tech Alpin mi je líto, utrvdili jste mne v tom, co jsem si myslel - moc velké. Nebo spíš moc dlouhé nožky. 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu někdo psal. Taky se mi zdá, že nemáš ujasněno, co hledáš, a to je pak těžké hledání. Když to vezmu zvrchu - pilotky, univerzály, sport potápky, vintage potápky... Sice většina od jedné značky, ale pořád designově každý pes jiná ves. Ale jsem přesvědčený, že v Ballech se najdeš a budeš maximálně happy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...