Přejít na obsah

Rada před koupí (Casio G-Shock)


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám zálusk na jedny G-Shocky z nejmenované inzerce, ale nejsem si jistý, jestli se nejedná o "fake". Jsou prý nové (nevhodný dárek), a není k nim faktura. Všechny informace, které mám jsou na obrázku. Mohl by mi prosím někdo zkusit říct, že se nejedná o kopii? Hodně by mi to pomohlo při rozhodování o koupi. Díky moc!

PS : dal jsem to předtím do špatného vlákna. Omlouvám se. 

G.thumb.jpg.57625cfc1dca68a4e4de8a8f0adedf79.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tak zdroje sú, že

Casio GM-6900G-9 — Heureka.cz - takže příběh vypadá pravděpodobně
každopádně takto si přestavuju něco, co se dá označit jako "nevhodný dárek" docela přesvědčivě
(ale to jen o osobních preferencích)

tak jestli je cena výrazně příznivá ( tedy ne 5999 nebo tako něco ;o) a kousek se líbí i po krátkém popřemýšlení, proč ne

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty jsou tak příšerný, že to musí opravdu být originál. 😄 Tohle se snad nedá nosit ani ke kolotoči.  Ale proti gustu... 

Každopádně nějaká lepší a detailnější fotka by nebyla marná (tady se moc nepozná), třeba kvůli porovnání fontů popisků a tak. Sice 2500 tolik nebolí, ale stejně...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je, že jsem nechtěl být jako první odpovídající tak rázný, jen připomenu fakt,
že i za podobné peníze se dá pořídit pohlednější kousek,  taky zlaté hodinky ;o)

https://www.timestore.cz/Znacka/Casio-256/Casio-G-Shock/Casio-G-Shock-76818

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.hodinky-koscom.cz/casio-g-shock-gm-6900g-9er-k0045449

a víš ty co - takhle zblízka nakonec vypadají fakt hezky a detilně zpracovaná, chce to si chvilku zvykat ;o),
ty rozmazané fotky to řadí mezi pouťové zboží, na dobré fotxce už to tak nepůsobí

Pokud se ti fakt líbí a neohromila tě jen výše původní ceny a mega sleva, není důvodu tě (ještě víc) zrazovat ;o)

 

 

 

 


 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou naprosto extravagantní hodinky a nic pro introverty. Samozřejmě se nedají nosit jen tak, ale budeš potřebovat další rekvizity, jako tlustý zlatý řetěz, velké zlaté prsteny, tetování a... Mercedes.

Trošku bych se bál čitelnosti toho inverzního displeje, ale nemám s tím vlastní zkušenost, takže pokud se ti líbí, pořád dostaneš za pár kaček bytelné G-shocky. Nehledě na to, že za pár stovek lze pořídit náhradní lunetu/kryt v jiné barvě nebo provedení a tím ten lesk trochu utlumit. Pořád budeš mít skvělé hodinky za dobrou cenu.

https://www.ebay.com/itm/142844112111

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, tombas napsal:

Tohle jsou naprosto extravagantní hodinky a nic pro introverty. Samozřejmě se nedají nosit jen tak, ale budeš potřebovat další rekvizity, jako tlustý zlatý řetěz, velké zlaté prsteny, tetování a... Mercedes.

Trošku bych se bál čitelnosti toho inverzního displeje, ale nemám s tím vlastní zkušenost, takže pokud se ti líbí, pořád dostaneš za pár kaček bytelné G-shocky. Nehledě na to, že za pár stovek lze pořídit náhradní lunetu/kryt v jiné barvě nebo provedení a tím ten lesk trochu utlumit. Pořád budeš mít skvělé hodinky za dobrou cenu.

https://www.ebay.com/itm/142844112111

 

k Merceresu netreba zlaté Rolády? 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele... I kdyby to byl original, tak to sou mrdky.

Displej citelnost nula. Tyhle modely maji v zakladu titerne cisla, coz v klasickem displeji neni az takova hruza, ale v invertnim podani je to bida.

Obal je barveny, takze magnet na skrabance. Tohle je presne tento pripad:

cee2d39260a27e4428339bada8ea59d0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...