Přejít na obsah

Sinn, ale které? EZM3/UX/U1/104


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

vypadá to, že se ze mě v dohledné době stane Ph.D. a rád bych si k této příležitosti dopřál něco na ruku. Má konzervativní duše má ráda Německou jednoduchost a tak koukám po něčem od Sinn. Kdo máte některý z výše uvedených modelů, podělte se prosím o zkušenosti, vaše návrhy a klidně i typy na jiné kousky podobného ražení.

Dík všem zúčastněným!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblekovky už mám, klasický tool watch design nevadí, zatím mám nicméně za sebou akorát Seika, Orienty, Steiny a podobně, ale hybrid mezi pilotkama a diverama ještě ne, to je fakt

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže..

mám 556, EZM3, 158

556: za mě dokonalý hodinky, jednoduchý, krásně čitelný, univerzální. Nosím to ke všemu. Na mojí ruku 17,5 cm ideální velikost, na větší bych doporučil zkusit. Někomu se můžou zdát až moc jednoduché - obyčejné, ale v tom je pro mě ta krása. Dokonalý temně černý lesklý číselník v kombinaci se super antireflexem je fakt žrádlo pokoukání. Určitě koupit na tahu, ať je prostor pro laborování s tahem/řemeny

EZM3: Ultimátní tool watche, zpracování dokonalý, pouzdro fakt hustý. červená datumka krásně ladí s nápisy na číselníku, ale čitelnost je o to horší. Ke korunce mám takovej ambivalentní postoj, na jednu stranu super pohodlné, netlačí do zápěstí, nepřekáží, na druhou stranu to štelování je otřes. Na levačku jsem levej, tak si je otáčím vzhůru nohama. Pouzdro je větší, klidně na větší zápěstí bez obav. Pískované pouzdro a tah vypadá super, ale jakmile to jednou ošoupeš, tak je problém to dát původního stavu. Vysoušecí kapsle je taková fičura, díky čemu jsou zas zajímavější.

158: Největší pouzdro ze všech, ale díky krátkým nožkám a vůbec tvaru pouzdra pěkně sedí i na menším zápěstí. Krásný hodinky pro fandy letectví, dokonale vyvážený číselník  - bicompax a datumka na 6, co víc si přát. Prodávají se na kůži, takže nevýhodou může být, pokud bys chtěl striktně tah, ten sice seženeš, ale nemálo zaplatíš.
Zpracování opět pecka. Opět nevýhodou může být plastové sklíčko, které sem ale tak nějak patří. Korunka trochu zavazí a reje do ruky.

Kdyby něco, ptej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já bych šel hned do těch 3006 -- ty jsou peckové. Cena ovšem taky teda :( ... Vidím tam "určitou souvislost" s finanzplatzuhrama, ale teda to je dotáhli u Sinnů opravdu do parádního stavu. Jinak gratuluju k dobře zvolenému oboru studia, když je to na Sinny ;) Já si k Ph.D. (v computer science) tenkrát dopřál jen Vostoky.

 

Nebo holt potom tohle 😄

hruza.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Takže..
mám 556, EZM3, 158
556: za mě dokonalý hodinky, jednoduchý, krásně čitelný, univerzální. Nosím to ke všemu. Na mojí ruku 17,5 cm ideální velikost, na větší bych doporučil zkusit. Někomu se můžou zdát až moc jednoduché - obyčejné, ale v tom je pro mě ta krása. Dokonalý temně černý lesklý číselník v kombinaci se super antireflexem je fakt žrádlo pokoukání. Určitě koupit na tahu, ať je prostor pro laborování s tahem/řemeny
EZM3: Ultimátní tool watche, zpracování dokonalý, pouzdro fakt hustý. červená datumka krásně ladí s nápisy na číselníku, ale čitelnost je o to horší. Ke korunce mám takovej ambivalentní postoj, na jednu stranu super pohodlné, netlačí do zápěstí, nepřekáží, na druhou stranu to štelování je otřes. Na levačku jsem levej, tak si je otáčím vzhůru nohama. Pouzdro je větší, klidně na větší zápěstí bez obav. Pískované pouzdro a tah vypadá super, ale jakmile to jednou ošoupeš, tak je problém to dát původního stavu. Vysoušecí kapsle je taková fičura, díky čemu jsou zas zajímavější.
158: Největší pouzdro ze všech, ale díky krátkým nožkám a vůbec tvaru pouzdra pěkně sedí i na menším zápěstí. Krásný hodinky pro fandy letectví, dokonale vyvážený číselník  - bicompax a datumka na 6, co víc si přát. Prodávají se na kůži, takže nevýhodou může být, pokud bys chtěl striktně tah, ten sice seženeš, ale nemálo zaplatíš.
Zpracování opět pecka. Opět nevýhodou může být plastové sklíčko, které sem ale tak nějak patří. Korunka trochu zavazí a reje do ruky.
Kdyby něco, ptej se


Díky Horhe za dlouhou odpověď, 556 se stávaj horkým kandidátem, určitě je zkusím na ruku. V případě dotazů bych se ozval přes SZ, moc díky za ochotu.

O těch "loveckých" Sinnech jsem ani nevěděl, jsou peckový, ale já si na ten lov nepotrpím a cenovka je pro mě už dost vysoko.

Jinak ty druhý lovecký pojmenovaný "hrůza" sice hrůza jsou, ale myslím, že v řadách našich lovců si určitě najdou své příznivce :-)

S těmi UX to mám tak, že jsou technicky zajímavé (a to mám rád), líbí se mi, ale jako "tooly" bych možná využil jinej kus, na kterej mi zbyde, když koupím jiný model.

Sinn 240 zatím nejsou můj šálek kávy, ale třeba k tomu časem dospěju :-) EZM bych asi potřeboval zkusit, ale moje krevní skupina jsou...

Co si jen počnu...


Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělat doktorát z lesnictví, pořídím si U1 SDR na tahu +zelený Nato k tomu. Podle mě vynikající tooly a sen každého lesníka. PS: mají 44mm a na tahu váží jako bourací kladivo. Tu jsou ty moje:
2f01da165e411c68c178a522c6d397d7.jpg
e74779b1ab82ebb5b11b9ba290260a6e.jpg
523d235ce8bc6218e43a0e76e084d2d4.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lindys napsal:

Já teda ačkoliv dělám Ph.D. z lesnictví, tak se živím statistikou/data science/programováním, zelenou tedy nevyžaduji 🙂

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
 

A co Sinn 903? Myslím kvůli té poznámce o statistice a programování, takový technický pomocník 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...