Přejít na obsah

Sinn, ale které? EZM3/UX/U1/104


Doporučené příspěvky

Já dělat doktorát z lesnictví, pořídím si U1 SDR na tahu +zelený Nato k tomu. Podle mě vynikající tooly a sen každého lesníka. PS: mají 44mm a na tahu váží jako bourací kladivo. Tu jsou ty moje:
2f01da165e411c68c178a522c6d397d7.jpg
e74779b1ab82ebb5b11b9ba290260a6e.jpg
523d235ce8bc6218e43a0e76e084d2d4.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Když já raději železo, na tyhle povrchový úpravy mě moc neužije :-) Nato strapy mám rád, ale zelenej mi chybí, dík za tip :-)

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Sinn 903? Myslím kvůli té poznámce o statistice a programování, takový technický pomocník
Ty bych moc rád, ale cenově už jsou mimo mé možnosti. Na logáro v hodinkách mám zatím Orienty :-)

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mas väcsiu ruku (u mna cca 21,5) tak U1 by som sa nebal. Predal som a lutujem.
Rozmerom zapästia narazam aj na to, ze by som si skusil 836, ktore maju 43mm ak sa nemylim. Nie je to uz presne to, ako "mensia" verzia, ale za vyskusanie by to asi stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, lindys napsal:

Ty bych moc rád, ale cenově už jsou mimo mé možnosti. Na logáro v hodinkách mám zatím Orienty 🙂

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
 

Myslím, že jsou v inzerci tady na chronomágu jedny černé, které byly za slušnou cenu. Ale nevím, jestli je to ještě aktuální.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty 836ky jsi nezkoušel? Jsou podobné 556kám, ale větší.
Ty 556ky nosím já na mým 16,5cm zápěstím a přijde mi to akorát. Tobě mi přijdou malý.
Nene, 836 nebyly na skladě, taky mi přijdou 556 malý...

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal donedavna takmer vsetky hodinky v rozmere 44mm, kedze mam skutocne velku tlapu.
Teraz mam v 99% na ruke rozne GS s rozmerom 41mm a je to ideal. 
Ale 38mm ci kolko je to presne u 556 je uz tak trosku mensie 🙂 inak by som ich mal uz davno. Sice @dr.sphinx ma uz neraz presviedcal, ze sa tej velkosti netreba bat, ale neviem, neviem...sice sarb033 som nosieval celkom v pohode. Asi sa riad pocitom, ako sa ti to paci pri skusani. A ber tiez do uvahy, ze si zvyknes. Zatial je to u kazdeho tak, ze potom ma problem s väcsim rozmerom. 
Na tie 836, ktore som ti tiez spominal by som pockal, ak by teda mohli byt skladom v rozumnej dobe. Myslim si ale, ze budu vyzerat väcsie ako 43mm. Na druhej strane su nizke a asi aj max. pohodlne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, lindys napsal:

Sinny 556 si vyzkouším na ruku, ale mám celkem velké zápěstí, uvidíme, nicméně dík za tip! Budu doktorovat z lesnictví 🙂

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
 

Tak to beru zpět svoje doporučení, k takovýmuhle oboru musíš mít něco stylovýho jak doporučujou přede mnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry pokud jsi to někde už psal, ale pokud jsi z Prahy/snadno se dostaneš, fakt si to di prohlídnout. 556 jsou prostě malý velký hodinky, který dělají všechno dobře (podle někoho teda pár věcí špatně, třebe délku ručiček nebo smutek, že lumi by mohla být silnější).

U1 jsou perfektní ztělesnění ideálu no-BS potápek, ale třeba ti to velký neprofilovaný pouzdro může přijít až moc tool.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dr.sphinx napsal:

Sorry pokud jsi to někde už psal, ale pokud jsi z Prahy/snadno se dostaneš, fakt si to di prohlídnout. 556 jsou prostě malý velký hodinky, který dělají všechno dobře (podle někoho teda pár věcí špatně, třebe délku ručiček nebo smutek, že lumi by mohla být silnější).

U1 jsou perfektní ztělesnění ideálu no-BS potápek, ale třeba ti to velký neprofilovaný pouzdro může přijít až moc tool.

 

Už jsem byl zkoušet, 556 jsou na mě malý (foto výše), nicméně pojedu zkoušet 836 k místníu členovi a uvidíme. U1 mě velikostí překvapily, nicméně pořád jsou v užším výběru 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, EpsteinBarr napsal:

praveze podla foto sa mi tie 556 vobec nezdaju male na tvojej ruke

Je pravda, že jsem většinou nosil potápky cca 42 mm velké, a tak jsou pro mě ty 556 nezvyk na první pokus. V týdnu zkusím ty 836 od místního člena (díky 323GT) a uvidíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...