Přejít na obsah

Christopher Ward C63 Sealander GMT


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Emiliano napsal:

Tak tady jsem o doporučení černých vůbec nepochyboval... 😉

No jasný :guitar: Hodinky pěkné, oranžáda GMT ručka parádní, nějaké spojitosti bych nehledal, celý svět je svým způsobem propojen. Ale bacha na GMT komplikaci, je cestovní verze (skákající hodinová ručka) a pak tzv. kancelářská verze (skákající GMT ručka). Obě komplikace mají své plusy a mínusy, ale již z názvu zjistíš kterou využiješ více. Mám pocit že Sealander má skákající GMT ručku, která když hodně létáš po světě tě dovede k šílenství 😅 Však třeba víš sám a pak je vše v pohodě, to jen aby jsi nebyl překvapen. Ale jo, jinak se mi hodinky líbí...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, African napsal:

No jasný :guitar: Hodinky pěkné, oranžáda GMT ručka parádní, nějaké spojitosti bych nehledal, celý svět je svým způsobem propojen. Ale bacha na GMT komplikaci, je cestovní verze (skákající hodinová ručka) a pak tzv. kancelářská verze (skákající GMT ručka). Obě komplikace mají své plusy a mínusy, ale již z názvu zjistíš kterou využiješ více. Mám pocit že Sealander má skákající GMT ručku, která když hodně létáš po světě tě dovede k šílenství 😅 Však třeba víš sám a pak je vše v pohodě, to jen aby jsi nebyl překvapen. Ale jo, jinak se mi hodinky líbí...

 

Díky za upozornění. U mě bude kancelářská verze stačit. V jiným časovým pásmu se moc nevyskytuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Emiliano napsal:

Díky za upozornění. U mě bude kancelářská verze stačit. V jiným časovým pásmu se moc nevyskytuji. 

Ta má obrovské plus oproti cestovní a to rychlé nastavení datumu. Já když nechám pár dní hodinky bez po všimnutí, tak pak točím hodinovkou půl hodiny jak idiot abych nastavil správný datum, navíc mám u toho pocit že hodinky tím strašně trpí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tyhle GMT vynechal. Nemá to DNA Wardů, navíc jsou pro mě nějaký divný. Logo na 12tce, po kterým všichni volali se mi nelíbí 
c63-sealander-automatic_-from-l595_-www.christopherward.com-_12_.jpg-394bf.jpg.a45005d8f72088954aee0751c69e2157.jpg

Mne se to naopak konecne libi, ale je fakt, ze to je hodne konvencni. Ale na ty cerne bych se nechal zlakat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocel na ručkách stejně jako na hodinových indexech má kombinaci leštěných a broušených částí, takže si myslím, že se to v určitým světle nebude nijak extra ztrácet a čitelnost by měla být ok. Osobně se mi víc líbí černý, krásně tam vynikají oranžový detaily.

https://www.youtube.com/watch?v=-wuKhVzsWkw

https://www.youtube.com/watch?v=TlrvQxKNv98

 

Upraveno uživatelem Milan59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focení je to poslední, co by mě při výběru hodinek zajímalo. Důležitější je, jak sedí na ruce, jak se mi líbí, co nabízejí atd. Ale chápu, že to může následně způsobit problémy v chlubírně a ve vlákně "Co máte právě na ruce". 🤪

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, AndyAaron napsal:

O citelnost bych se tak nebal. V cem maji bile nevyhodu je to, ze se spatne foti. Bud ti ten cifernik z toho sviti jak prase, nebo kdyz je cifr v pohode, tak okoli je tmave. Cerne hodinky se foti lip.

Super, díky za zkušenost. Ale mám to tak, jak psal tombas. O focení mi nejde.

 

před 3 minutami, tombas napsal:

Focení je to poslední, co by mě při výběru hodinek zajímalo. Důležitější je, jak sedí na ruce, jak se mi líbí, co nabízejí atd. Ale chápu, že to může následně způsobit problémy v chlubírně a ve vlákně "Co máte právě na ruce". 🤪

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale tady resime ty stejne hodinky, jen jestli vzit cerny nebo bily cifr. Je tedy jasne, ze sedet budou stejne, libi se asi stejne, nabizeji stejne funkce. Takze jsem jen pridal dalsi aspekt proc ja bych se rozhodl pro cerne. Navic jak jsem psal vys, expedicni hodinky by mely byt spis v cerne, protoze jsou mene napadne, mene se lesknout atd. Bile expy beru pro takove mestske dobrodruhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, AndyAaron napsal:

Tak ale tady resime ty stejne hodinky, jen jestli vzit cerny nebo bily cifr. Je tedy jasne, ze sedet budou stejne, libi se asi stejne, nabizeji stejne funkce. Takze jsem jen pridal dalsi aspekt proc ja bych se rozhodl pro cerne. Navic jak jsem psal vys, expedicni hodinky by mely byt spis v cerne, protoze jsou mene napadne, mene se lesknout atd. Bile expy beru pro takove mestske dobrodruhy.

Jasně, chápu a jsem rád a děkuji za všechny podněty. JInak s těma expedičníma hodinkama to mám podobně jako s potápkama a kancldajvingem... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Harwey napsal:

aky je vyznam tej 36 dielikovej lunety? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...