Přejít na obsah

Pásová bruska


Tobi

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, Tobi napsal:

Tak Bošku ruším, nakonec bude Makita 9911-hotové.

Já zrušil dnes pásovou na doporučení jednoho kluka co s bruskami dělá. Prý s ní musíš umět, jinak děláš rýhy a pás měnit taky nic moc pro nemehlo jako jsem já :D Takže beru nějakou excentrickou s kterou se prý dělá daleko lépe a brusný papír se mění levou zadní. Pak můžeme hodit zkušenosti, pro mě osobně je to první bruska v životě, čeká mě čtyřicet palet, dva stoly a skříň, takže na nějaký krátký reportér zkušenosti asi nasbírám 😅

https://naradi-skaloud.cz/bosch-pt-gex-125-1-ae

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna excentr mám tenhle zelený Bosch. Kupoval jsem to narychlo a myslel jsem, že to nebudu moc využívat.

Jako základ na občasný broušení to stačí, ale dneska bych už sáhl po nějaké vyšší řadě (viz třeba co postoval African). 

 

 

Upraveno uživatelem Trololo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 5. 2021 v 4:37, Karki napsal:

Excentr se i točí. Vibrační jen vibruje. Na desky ti stačí 125, ale na větší plochy vem 150. Jinak budeš dělat rýhy.

Jasný, díky za vysvětlení a to bych nebyl já abych to celé nezamotal a nakonec je doma Makita, ale za to může kamarád. Odpo se jde brousit 😅 

https://gola-sada-tona.cz/excentricke-brusky/106079-excentricka-bruska-300-w-123-mm-makita-bo5041-0088381607308.html

excentricka-bruska-300-w-123-mm-makita-bo5041.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tobi napsal:

Tak Makita 9911 je doma,už makala,zatím nejlepší bruska v poměru jak se říká cena-výkon.

Paráda, od Makity už mám také pár věcí společně s Boschem, všechno na pohodu, dobré a spolehlivé. Mě přišla dneska též a docela mě překvapil nápis Made in USA...doufám že to není fejk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...