Přejít na obsah

SEW 2021


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Skopky-Sonny napsal:

Tak ještě jednou, ten seznam sedí. Trilobe dnes potvrdilo účast a ty další znamenají prostor pro případnou úpravu, protože všichni to řeší na poslední chvíli a kolikrát se vystavující rozhodují těsně před výstavou. Ano, letos to nebude 44 značek jako v roce 2019, byť bychom moc chtěli a kapacity na to jsou. Vyjde o tom ještě tisková zpráva, tak snad Vás to nějakým způsobem neodradí a zachováte nám přízeň. Podpora z Vaší strany je pro nás zejména v této době velmi důležitá a my chceme aby SEW přežil veškerý nástrahy dnešní doby a pokračoval dál😉

dobře děkuji za upřesnění :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Radek124 napsal:

@Skopky-Sonny Témata přednášek super - ale smím se zeptat jestli na té výstavě bude tentokrát i světlo a větrání (resp. aspoň zákaz těžkých parfémů pro vystavující), nebo se v jednom z nejhezčích sálů v téhle zemi zase bude mžourat v přítmí a smradu, jak v nějaké hrobce? Omlouvám se že to připomínám, ale tyhle dvě věci mi naprosto zkazily zážitek z minulé výstavy... -_-

Beru si to jako provozní body k řešení, každopádně ad světla - v 2019 běžela na jedné zdi speciální projekce, takže opražit to na plno by zaprvé znemožnilo cokoli vidět a za druhé smyslem hlavních sálových světel není nasvícení hodinek, když si je vezmeš do ruky. Hlavní světelné zdroje (v celkovém pojetí místnosti) mají být pylony a zejména vitríny. Všechny vystavující před začátkem nabádáme, nechť si přinesou vlastní zdroje světla, lampičky ke stolům nebo podobné. Není bohužel možný vyjít vstříc všem a to se tak trochu dotýká i bodu aromatizéru. Používáme v místnostech specifickou vůni pro lepší smyslovou paměť (u Tebe teda zafungovala na jedničku, ehm;)), každopádne jsi jediný o kom vím, kdo si na to stěžoval. Sám jsem se tam pohyboval dva dny v kuse a zásadní problém jsem s tím neměl. Větrání / klimatizace funguje dobře, ovšem je to "starej barák" a má svý specifika. Možná jsi měl taky štěstí na nějakou echt navoněnou paní, ale toto je opravdu mimo naše kompetence, komukoli diktovat jak moc/málo může být navoněn. Myslím, že těch pravidel k dodržování je i tak dost (roušky, očkovaní nebo test...) a netřeba je rozšiřovat. Ale sorráč jestli to Tě to tak strašně štve..ozvi se mi jak budeš na místě, zvu Tě na kávu🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Dreak napsal:

Mimochodem, nevidím tam Biatec. Snad to taky nesouvisí nějak s covidem na slovensku?

Bohužel souvisí, po návratu by prý museli jít do karantény, což prostě nepřipadá v úvahu. To stejný značky Alexander Shorokhoff, Vostok a již zmínění Molnar Fabry🥺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se těším. Letos správný datum trefím napoprvé :)

Někde jsem četl, že v Bond kolekci  budou jen hodinky z jednoho dílu, ale to jsem se asi teda překouknul. Jestli bude kolekce obsahovat komplet Seamastery z brosnanovský a craigovský éry, tak fakt super... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak jsem se fakt překouknul. Nevšimnul jsem si slůvka "od" :) O to víc se na pátek těším.

"Na své si ale přijdou také milovníci stříbrného plátna, společnost Omega totiž přiveze unikátní expozici hodinek agenta 007 využívaných od roku 1995 ve snímku Zlaté oko"

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to Andy myslel tak, že lepší je kolekce Omega z devíti bondovek než z jedný. Samozřejmě vůbec nejvíc nejlepší by byla výstava hodinek ze všech 26 filmů... holt si zatím člověk musí vystačit s voajérstvím na webech jako tenhle...

https://whichwatchnext.com/james-bond-watches/

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Dreak napsal:

Když mi slečna u hodinek s 007 vykládala, že ty hodinky v sobě skutečně měly navíjak na ocelové lanko, tak jsem jí to moc nevěřil teda 🥸

Slečna nekecala, všechny vystavený hodinky byly opravdu použity během natáčení. Né že to jsou jenom stejný reference😉 Normálně jsou v muzeu ve Švajcu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Skopky-Sonny napsal:

Slečna nekecala, všechny vystavený hodinky byly opravdu použity během natáčení. Né že to jsou jenom stejný reference😉 Normálně jsou v muzeu ve Švajcu. 

To ja nerozporuju. Nechal jsem se informovat, ze to jsou originaly ze svajcu. Spis neverim moc tomu ze to jsou hodinky s navijakem..navijak s hodinkama budto nesouvisi anebo to bylo cgi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slečna nekecala, všechny vystavený hodinky byly opravdu použity během natáčení. Né že to jsou jenom stejný reference Normálně jsou v muzeu ve Švajcu. 

Tady uplne nesouhlasim. Meli tam vetsinu limitek 007, ale rozhodne to nebyly vsechno hodinky pouzite k nataceni. Jeste tak SMP z Brosnanovy ery, to jo. Blikaly jak na dyze v devadesatkach. Ale Craigovky byly spis limitky a ne to, co mel na ruce ve filmu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...