Přejít na obsah

Seastar 2000 Professional


Polo21

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Hodně povedený hodinky, ale ta velikost je na mne moc, kdysi jsem pořídil prům. hodinek 45 mm, chvíli jsem s tím bojoval a říkal jsem si, že si třeba zvyknu, ale nezvyknul. Tyhle jsou za ty peníze až neskutečný hodinky, ale sakra mohli je udělat trochu menší. Na druhou stranu jsou to potápky, takže ta velikost je asi OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Hodně povedený hodinky, ale ta velikost je na mne moc, kdysi jsem pořídil prům. hodinek 45 mm, chvíli jsem s tím bojoval a říkal jsem si, že si třeba zvyknu, ale nezvyknul. Tyhle jsou za ty peníze až neskutečný hodinky, ale sakra mohli je udělat trochu menší. Na druhou stranu jsou to potápky, takže ta velikost je asi OK.

Souhlas, 1000 maj 43, to by bylo Top.
To je fakt, ta otočná luneta potápek naštěstí zmenšuje.
Ale stejně


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem je mel v prodejne na ruce a vypadaji super.BOHUZEL mam stihle ruce a jeste ke vsemu tyto jsou na kaucuku pouze cerne,takze jsem nakonec odnesl modre Seastar 1000.

Ty 1000 ve 43 je super volba.

Mě ta 46 u 2000 taky nehraje do mýho nastavení

Field 39-41mm
Pilotky 40-42mm
Potápky 42-45mm
G-SHOCK 45-55mm

Zápěstí 18cm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný, ale fakt velký. Za mě ještě škoda,  že ciferník je strukturovaný ala Seiko Turtle/Samurai White Shark. I když nemají nic jiného společného, i tato inspirace je dle mého zbytečná a mohli si pohrát s jiným (vlastním) motivem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj,

rád bych si koupil tyto hodinky - první mechanické švýcary. Protože mám pořádnou tlapu, tak mi ta velikost naprosto vyhovuje. Nemáte tip na nějaký eshop z Evropy, kde by mohly být levné? V Americe jsou asi za 750 dolarů, u nás za 28T...v Evropě jsem nic nenašel.

Díky.

Honza

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, oleGiba napsal:

Ahoj,

rád bych si koupil tyto hodinky - první mechanické švýcary. Protože mám pořádnou tlapu, tak mi ta velikost naprosto vyhovuje. Nemáte tip na nějaký eshop z Evropy, kde by mohly být levné? V Americe jsou asi za 750 dolarů, u nás za 28T...v Evropě jsem nic nenašel.

Díky.

Honza

 

Ahoj, hodil jsem to do Heureky a našel za 24k tady https://www.hodinky.cz/hodinky/tissot-seastar-2000-professional-powermatic-80-t120-607-11-041-00.html?d=1000071

Jediná nevýhoda je, že oproti jiným obchodům je záruka pouze 2 roky (Helveti apod. mají 5 let).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 28. 1. 2023 v 18:37, oleGiba napsal:

Ahoj,

rád bych si koupil tyto hodinky - první mechanické švýcary. Protože mám pořádnou tlapu, tak mi ta velikost naprosto vyhovuje. Nemáte tip na nějaký eshop z Evropy, kde by mohly být levné? V Americe jsou asi za 750 dolarů, u nás za 28T...v Evropě jsem nic nenašel.

Díky.

Honza

 

V Německu jsem je  viděl za 1150Euro, rozdíl v ceně není tak velký 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Beech napsal:

V Německu jsem je  viděl za 1150Euro, rozdíl v ceně není tak velký 

 

Na mě byly už fakt hodně velké, kdyby je Tissot vyrobil o 2mm menší, myslím, že by prodal daleko více kusů...

Vybral jsem Edox Skydiver Neptunian za 730E, když je měla watchia.com ve výprodeji a zdejší borci sem dali odkaz. Bral jsem poslední kus 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...