Přejít na obsah

Aqua Terra


Psuťák

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prosím vás o radu.

 

Před časem jsem se definitivně rozhodl pro koupi hodinek Omega Aqua Terra Seamaster

modré ručky na bílém ciferníku. Jenom jsem nyní trochu znejistil kvůli jejich velikosti.

Jedná se o ref.č. 2503.33.00 ty mají průměr 39mm a ref.č. 2502.33.00 s průměrem 42mm.

Mám poměrně úzké zápěstí - obvod je kolem 17cm.

 

V krámu jsem zkoušel ty menší - viz foto

 

obraz715.jpg

"omluvte kvalitu snímku, je z telefonu"

 

Bohužel ty větší jsem na ruce ještě neměl.

 

Jak to vidíte jako odborníci - není 42mm na 17cm zápěstí už jako pěst na oko??

 

Původně jsem zamýšlel nákup ve Švýcarsku, teď s propadem koruny to trochu zvažuji.

V některém příspěvku jsem četl dokonce o slevě 25%. Jakou obvykle dávají čeští kamenní prodejci slevu?

 

Děkuju za odpověď, Petr

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky mam 42mm Omegy na 17,5 cm zapesti a sedi jako p...l v kalhotach. A od doby co je stridam s PO 45,5mm mi ted prijdou spise male...

Rozhodne je to o osobnim pocitu, kazdemu sedi neco jineho, doporucuju vyzkouset na vlastni kuzi obe velikosti, nez se rozhodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to nevidel tak jednoznacne .... ja mam napr SINN ktore maju 43 a tiez mam necelych 17 lenze tie sinn maju lunetu a chranic korunky ... inak povedane 43 v pohode unosis o to sa neboj ale to ze ci nebudu vyzerat ako past na oko nie je len otazka mm ale hlavne otazka tvaru hodiniek ... vseobecne hodinky s velkym ciselnikom bez mohutnych okrajov puzdra a lunety vyzeraju vacsie nez v skutocnosti su a tvoje AT su podla mna hodne dobry kandidat vyzerat vacsie nez v skutocnosti su.

 

Nechcem ta od 42 odradzovat ale doporucujem skusit ich na zivo ... predsa len niesu za 5 korun tak aby po nejakom online nakupe nebol sklamany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nedávnem jsem řešil podobný problém - kupoval jsem Omega Hour Vision. Také se mi zdály hodinky velké, nemohl jsem překousnout hlavně jejich tloušku (přes 13 mm).

 

Hodinky jsem si nakonec koupil a nelituji. Člověk si opravdu velice rychle zvykne a dnes se mi moje původní hodinky 39 mm zdají hodně malé. I síla je OK, akorát do košile a saka, nic nepřekáží a tlouška ani na ruce není vidět, jen když je sundám, tak si to při pohledu na ně uvědomím.

 

Takže doporučuji opravdu vyzkoušet na ruce a pokud je to jen trochu přijatelné, šel bych do větších.

 

A k ceně - dostal jsem slevu 25 % v rámci akce časopisu Marianne, jinak jsem si dokázal poměrně lehce domluvit 20%.

Upraveno uživatelem P_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotky bych řekl, že 39 na tahu akorát, pokud je chceš jako společenské, decentní, elegantní. Jenže zároveň přisvědčím názoru, že 42 na 17cm je v pohodě a nebál bych se toho. Dej na svůj pocit a nezapomeň se na ruku s hodinkama podívat v zrcadle z různých úhlú, z pohledu nositele se vždycky cibule zdají větší, resp. zápěstí tenčí, než z pohledu druhé osoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju za všechny názory a rady. Určitě je zajedu vyzkoušet ještě oboje dvoje, v krátkém časovém odstupu; asi je ale pohromadě v jednom krámu nenajdu. Rozhodnu pak podle pocitu, taky mne to táhne víc k těm větším. Vaše názory jsou ale celkem jednotné a to mne víc a víc přiklání k těm 42mm.

 

to Koblih69:

v košili chodím zřídka, volím spíše ležérnější styl oblečení

 

to P P:

koupil jsi krásný kousek, viděl jsem fotky- super je ciferník a ten boční průhled

 

to Sibirnaya:

jsem Plzeňák, přesto díky

 

to 911:

v Altmanu za ty menší chtěj 59000Kč a u Rattrapante mi psal kolem 1620 eur.

Pokud bych dostal 20% slevu tak nemá cenu jet pro ně takovou dálku. Hrozně mne

láká pocit koupě jen tak v Čechách, bez starostí, pěkně k Vánocům. Nikdy jsem se

hodinkám nevěnoval tolik jako teď; je to fajn pocit rozhodování o tak fantastické

záležiti. Hodně mi k tomu pomohl právě váš Chronomag. :smile_anim:

 

Děkuju, Petr

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...