Přejít na obsah

Ulysse Nardin Marine Torpilleur Military Limited Edition 300 pieces


Doporučené příspěvky

Tak jsem se dočkal, hodinky v čistém, jednoduchém, retro stylu. Průměr pouzdra 44 mm z mikroblastované nerezové oceli, arabské číslice a ručky potaženy rutheniem. Hodinky s reliéfním dýnkem s vyobrazením torpédového člunu. Automatický kalibr Ulysse Nardin UN-118 s 55 kameny. Rezerva chodu je u tohoto kalibru 60h. Krásná čitelnost, jednoduchost. Mám opravdu velikou radost :-), na ruce jsou moc příjemné a to díky poměrně úzkému pouzdru.

Ulys_01 (Velké).jpg

Ulys_02 (Velké).jpg

Ulys_03.jpg

Ulys_04 (Velké).jpg

Ulys_05 (Velké).jpg

Ulys_06 (Velké).jpg

Upraveno uživatelem Kruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kruda veľká gratulácia ku novým hodinkám, nech ti robia dlho radosť. UN mám moc rád, vďaka ich pomerne malým počtom vyrobených kúskov ma vždy poteší vidieť nejaké naživo (prípadne tu medzi chronopacientmi) 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají nádherně a to dýnko - to nemá chybu ! Nedivím se ti, že máš radost . Já tuhle námořnickou tématiku můžu. Gratuluji!
No jo, dýnko. Asi nejhezčí co jsem zatím viděl. Do detailu udělané. Jdu si najít jak ho vyrábí

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Fordik napsal:

Tak ty jsou naprosto skvělý. Jaký průměr cifru? Co Lumi?
Edit: sem slepej emoji85.png v tom případě ideální i velikost emoji1303.png

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk


 

Děkuji :-), Lumi jsem zkoušel a paráda, až budu mít chvíli, cvaknu je nasvícené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pán času napsal:

@Kruda veľká gratulácia ku novým hodinkám, nech ti robia dlho radosť. UN mám moc rád, vďaka ich pomerne malým počtom vyrobených kúskov ma vždy poteší vidieť nejaké naživo (prípadne tu medzi chronopacientmi) 🙂

 

před 4 hodinami, Radek Cigi napsal:

Vypadají nádherně a to dýnko - to nemá chybu 😍! Nedivím se ti, že máš radost 😉. Já tuhle námořnickou tématiku můžu. Gratuluji!

 

před 4 hodinami, Fordik napsal:

No jo, dýnko. Asi nejhezčí co jsem zatím viděl. Do detailu udělané. Jdu si najít jak ho vyrábí emoji4.png

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
 

 

před 3 hodinami, Spongebob napsal:

to dýnko je tedy opravdu neuvěřitelný 😯 krásný hodinky!

Chlapci děkuji! Radost převeliká 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Harwey napsal:

tieto si mal vyhliadnute dlhsie? iny model z portfolia UN ta nezaujal?

Ano, po tomto modelu jsem pokukoval tak cca dva roky :-). Mě uchvátilo to reliéfní dýnko, prostě taková ta ,,láska" na první pohled. A ve skutečnosti je to ještě větší pecka, než na fotografiích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký kousek, gartuluju! Koukám, že firma, kterou jsem považoval za výrobce zdobných hodinek až spíš kolotočů dělá decentní kousky.

To dýnko je užasný! Myslím, že by si zasloužily jedno foto dýnka do tohoto vlákna.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, michalval napsal:

Moc hezký kousek, gartuluju! Koukám, že firma, kterou jsem považoval za výrobce zdobných hodinek až spíš kolotočů dělá decentní kousky.

To dýnko je užasný! Myslím, že by si zasloužily jedno foto dýnka do tohoto vlákna.,

Děkuji! Tak určitě 😀👍, dobrý podmět, zařídím a rád. Aloha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lada paka napsal:

zdravim,pekne vintage hodinky.

Díky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...