Přejít na obsah

LCW-M100TSE-1AER a extenze spony za 2 stovky


exell

Doporučené příspěvky

Ahoj,

podělím se o řešení, které mi zachránilo hodinky před prodejem. 
 

Kvůli chybějící mikroregulaci na sponě jsem nemohl najít ideální fit tahu, vrtání další dírky nepřicházelo v úvahu (není místo) a půldílky Casio nedělá. 
 

Až už jsem byl úplně zoufalý a chtěl hodinky prodat, našel jsem na Ebay udělátko - extenzi, která obsahuje 4 úrovně mikroregulace. Moc šancí jsem tomu nedával, měl jsem obavy o to, jak moc blbě to bude vypadat a zda barevně bude sedět k titanu. Nakonec musím říct, že výsledek předčil moje očekávání a já si ty hodinky konečně užívám.

Snad to pomůže i dalším, kdo mají podobný problém. :) 

 

30DC8CC5-10D4-475B-91A5-A05D2532E725.jpeg

54569385-DBF4-49C3-810E-BE5C1000F886.jpeg

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

já kupuju u pana Frýdla v Hodinářské vybavení | Hodinářství - Marek Frýdl (sluzby.cz)  
a minulý týden mi to spasilo CITIZENy 

mám jich docela zásobu, některé jsem musel upravit pilníkem, když měl prodlužovaný tah první dírku moc daleko od kraje. 

MOC JSEM SI VYHRÁL

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, exell napsal:

@Datel 🤜🤛 dobrá práce kolego

 

před 2 hodinami, exell napsal:

@Datel 🤜🤛 dobrá práce kolego

I vaše infošiřitelské úsilí nutno ocenit, kolego. Dokonce ani o tomto prodlužovacím bazmeku někteří chronici nevědí.
Je to třeba šířit, i když odpovědí je často to je staré, to ví každý (přeloženo "vím to já a to přece stačí"), štíhlorucí to přímo zavrhnou, že k čemu to je jako dobré ;o)
Bohužel, od každého modelu tahu leží stovky dílků různě po šuplících a druzí to zas nastavují takovýma protézkama. 
Ale s tím nic neuděláme, to je jen fakt, buďme rádi za nástavečky. 

Když už to otvírám, taky něco málo k bastlení tahů je na prubnito.cz, p. Holz bude taky srdcař ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Datel said:


Je to třeba šířit, i když odpovědí je často to je staré, to ví každý (přeloženo "vím to já a to přece stačí"), štíhlorucí to přímo zavrhnou, že k čemu to je jako dobré ;o)

 

Ano ano s odpovědí tohoto typu jsem dopředu počítal a uvažoval jsem nad úvodníkem stylu: "sice to už všichni znáte, ale pro ty co nedosáhli úrovně vašeho poznání, mezi které se řadím........", leč pak jsem si řekl, že disclaimerů píšu v práci dost a do volného času si je tahat nebudu. No a stejně jako s výsledkem na hodinkách i s výsledkem mé informační minikampaně jsem zatím spokojen. :) 

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...