Přejít na obsah

Seiko SKX 007, není to už drahé?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diversky Skx007/9 jsem měl 4x, než jsem přešel na výše uvedené větší a dospělejší Želvy, které umí to samé a ješťe je celkově překonávají. 

SKX007 jsou kultovní a celkově těžko překonatelný hodinky pokud byly za 4.000 Kč. Za 8, 10 nebo 12tis dle mého nestojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, xbraj19 napsal:

@berdych většina Tisell jsou prachsprosté kopírky jiných značek, takže za mě Tisell ne.

Kopírky? Jak jsem pochopil, to je dost citlivé téma pro některé tady, že? Ono vůbec, tady to klima je takový dost nepříjemný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Frantik napsal:

Tak víš co, jsou to legendární potapky a uz se nevyrábí, takže se cena sroubuje. Měl jsem asi čtvery a vždycky za cca 5 litru, což z jich dělalo super hodinky na litacku. Ale proste teď jich bude méně a méně a cena poroste no, neda se nic dělat. Moonwatche se taky daly koupit pod 50 a Suby za 90 🙂

Nevyrábí? To jsem nevěděl, myslel jsem, že je to klasika. Moc díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, berdych napsal:

Kopírky? Jak jsem pochopil, to je dost citlivé téma pro některé tady, že? Ono vůbec, tady to klima je takový dost nepříjemný

Ano kopírky.  Když se podíváš na jejich nabídku, tak většina hodinek je okopírovaným design jiného výrobce nebo generický design (např. Flieger/pilotky) - ty jsou celkem v pohodě, ale žádné terno.

Co se týká klimatu, to je tady na fóru naprosto v pohodě, akorát nesmíš chodit do čínských vláken. 

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak muzes rikat ze tu je neprijemny klima, kdyz se ptas co jsou zelvy. Pomerne rychle utvoreny nazor.

Jinak subjektivne se mi libi vic pouzdro skx oproti zelvam, ktere ukazuji o dost vic zeleza. A taky mam rad, ze na skx neni to Xko na cifru, tomu se u techto cifru neda vyhnout, co vim.

Dobrou alternativou muzou byt potapky Orient, jak bylo psano. Nebo trochu priplatit a podle me teda novy skx hodnotu treba 8k muzou mit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasim, ze skx byly dobre za 4k, cokoliv navic je nesmysl. Technicky byly lepsi za stejne prachy i Monstra nez skx. Jestli se ti libi skx, jdi do petek, co je fejkuji. Zelvy jsou jine hodinky, masivnejsi, takovy ocucany bombon(oproti skx) a fejkuji jeste vehlasnejsi model nez skx petky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou zpracováním níž je subjektivní. A přiznám, že u mého prvního kusu nelicoval kroužek na indexy, vyřešeno výměnou v autorizovaném servisu za nový kus. Jo a já osobně mám modro červenou verzi. Ne černo červenou jak je na fotce, ale to samozřejmě ať každý vybere co se mu líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...