Přejít na obsah

Seiko Monster


Doporučené příspěvky

před 41 minutami, VojtaB napsal:

Třeba já :D 

Ale vážně, pak ti už zbejvá jen ten nový strojek... Rozhodně bych ho kupoval u AD, což je určitě Koscom, jestli někdo další, to nevím. Ale myslím, že tak budeš mít 100% jistotu, že už s tím strojkem někdo něco nedělal a nebude muset na servis znova. Přesně jak ty jsem uvažoval u těch SNX - než servis letitého strojku, tak koupím za stejné peníze nový. Jen škoda, že už jsi jednou zaplatil ten servis.

@E36No flame, ale dáváš do hodinek strojek, co tam nepatří, v čem to prznění není...? :) Jasně, vratný to je, ale jak kolega píše, chce to mít bezproblémové a vzhledem k tomu, jak jsi dobře popsal, co je všechno třeba udělat, přijde mi to jako zbytečný mrzení. Navíc ten strojek jde normálně sehnat a není drahý, neřeknu, když sháníš něco do vintážek.

Zkusím teda asi poptat výměnu v Koscomu, díky za tip 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Onyxu ti urcite pomuzou. 

Mam u nich stejny hodinky, cerny monstra. V Koscomu mi rekli, ze to je na vymenu stroje bla bla bla. Cena 4500-5000 se vsim i s tlakovkou pretesnenim atd. 

Minulej tyden volali z Onyxu, ze to neni tak horky s tou vymenou. Celkova oprava i stlakovkou by me mela vyjit do dvojky...

Takze za me radsi Onyx nez Koscom. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, VojtaB napsal:

Pětky za dvojku? V jakým roce žiješ :) 

Jinak já si cca 2 roky zpátky nechával v Koscomu měnit strojek do SNX431, je tam tuším stejný jako v Monstrech a vycházelo to celé na nějaké 2 tisíce. Takže počítej od dvou nahoru, míň to určitě nebude...

 

Edit: samozřejmě za předpokladu, že to chceš řešit v ofiko servisu. A jak píše brownwld, třeba to fakt bude nějaká blbost, jestli jsou po servisu a nedělalo ho jistý hodinářství z Prahy.

 

Je fakt, že ceny se hejbly, ale jako důkaz, že nekecám - tady jsou ty moje Pětky za Dvojku: https://www.timestore.cz/Kategorie/Mechanicke-automaticke-hodinky/Seiko-5-Automatic

Stačí prohodit ciferník a ručky a dokonce se použije i původní korunka. Zbylé díly, pouzdro a tah se ještě dá prodat.

Jinak, jak tu někdo zmínil, lze prodat i rozbité hodinky, protože i ty ukazují 2x denně přesný čas, ale třeba má někdo doma starší Seika 5 ze kterých by strojek použil.

Například Já 😀

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, pebe napsal:

Jsou pěkný, akorát mi u těch solárů den v týdnu

Taky sem si říkal, ale to číslo mi vlastně stačí 🙂 A hlavně mě těší, že odpadne to štelování po zastavení. Dokonce mě ani moc neprudí to skákání sekundovky 🙂

Upraveno uživatelem Martin12345
co už
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...