Přejít na obsah

Oris Aquis Date 01 733 7730 4159-07 4 24 64EB


Doporučené příspěvky

V 31. 5. 2021 v 20:55, Jaem napsal:

Az 130€? Mne ukazuje cenu 90 + 10 postovne...

Snímka obrazovky 2021-05-31 o 20.54.47.png

Tak jsem ho dnes koupil 🙂 dík moc za tip jsem zvědav jak to bude vypadat. Foto přímo téhle varianty na oranžové gumě jsem ještě na netu nenašel.

Běžně se s ní prodavaly černý pvd, titanovky...

Pak jsem našel na netu klasický černý na který si někdo orange koupil.

Ale klasiky s oranž indexama co mám prostě ne..přitom si ty indexy o to přímo říkaj 🤔🙂

d99fbac2-b1a5-49ab-8eee-c680000f19a2.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak dnes přišel balíček od DHL z Německa..velká rychlovka..super!

No a dal jsem se rovnou do práce :) včera jsem omrkl postup na YT, tak jsem zhruba věděl co mě bude čekat.

Co mě mile překvapilo, že v balení byly přibaleny i nové stěžejky a šroubečky ORIS. Takže mám do foroty až je budu mít odřený třeba..

Po demontáži jsem pouzdro i sponu vzal pěkně kartáčkem a mýdlem, aby to bylo top nové čisté..

Původní černá guma byla už supr ohlá na míru od původního majitele..nebo vyhrnečkovaná.. tato je zatím rovná, ale na ruce mi to zatím problém nedělá.

Prvotní dojmy: není to lepší ani horší..obě barvy maj něco do sebe! Škoda že výměna není uplně šup šup, aby se dalo měnit dle potřeby častěji.. aspoň si danou barvu užiju dýl :)

každopádně s černou gumou už se dalo poznat že hodinky nejsou uplně nové, už je místy oleštěná atd (ale nic hrozného) za to tahle nová je krásně neodpaněná a voňavá :Dhodinky jako nové.

Pár fotek:

 

20210819_095214.jpg

IMG-1604aa2a48e59cf8731e20764dfabdaa-V.jpg

20210819_095547.jpg

20210819_100415.jpg

20210819_100902.jpg

20210819_101556.jpg

20210819_101826.jpg

20210819_101832.jpg

20210819_102105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Jaem napsal:

WOW! Vyzera to perfektne! Super kombinacia!

moc díky! jsem fakt nadšenej... ale hlavně čumím, že jsem na webu nenašel ani jednu fotku stejné kombinace... asi si každý koupí orig variantu a pak dál neřeší, nebo maximálně tah si dokoupí třeba.. Ono taky to není nic levného, ta guma v orisu bude třeba za 5-6k a na webu jsem našel jen jedinýho prodejce na CH24 kterej na tenhle 24mm rozměr tuto gumu prodával. Jinak nikde nic. 

Nechápu jak to může tak silně vonět 😅 v autě to přebilo "panďuláka" a v kanclu mám teď vyvoněno :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Jo dík. Jsou fakt suprový..teď jsem je dva dny testoval na firemní akci pod košilí a uplně krásně seděly a nezavazely. Jinak koukám že mám asi fakt rád oranžovou :)

Specialní akce jsem spíš myslel ty kde maj menší šanci na poškození. Nějaký poklidný oslavy, shoping, večeře.. :)

Když jsem je pořídil tak jsem je nosil dost často (neměl jsem něco pěknýho na střídačku viz ty Alpiny. Gshocky a Seika nepočítám a Bulovy byly pul roku u hodináře..) teď jsem rád když je vezmu na ruku a užívám si je krásný, bez šrámu. Na moje poměry jsou to luxusní hodinky a tak k nim i přistupuju :) 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 24. 10. 2021 v 8:07, Daemonultimate napsal:

Ty Alpiny se taky moc dobře vyvedly. Co znamená ,,speciální akce"? Něco, kde jim nic nehrozí a nebo naopak je bereš tam, kde využiješ jejich Tool DNA?

Ty Alpinky jsou u mě super na denní baterkové nošení... tenké 11mm tělo, safír, nejhezčí AR co jsem měl (modrpfialové).

Opět 43mm.

Perfektní pevnej, nešusťavej tah..

Prostě idealni denní hodiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...