Přejít na obsah

Oris Aquis Date 01 733 7730 4159-07 4 24 64EB


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, MíraMíra napsal:

Tahle kombinace se mi vždycky líbila. Gratulace. 👍 🤟

Díky Míro!  Na tvý/mý Wardy vždycky moc rád vzpomínám.. byly by super jako kombo k Orisům :) Jen byly v 40mm a asi bych příště vzal ty 42 (a pro pestrost sbírky možná modrý) :) Ale nosily se v té čtyřícítce ultra pohodlně a svítily snad líp jak Seika..fakt pecka hodinky. To jen tak.. když tě tu vidím :D 

Jinak tahle kombinace oranž gumy s black dial/orange markers referencí oficiálně neexistuje.. musíš koupit gumu z jinýho modelu (šedo/oranž nebo uplně jinej typ) a dát dohromady. Ani na netu jsem stejnou kombinaci nenašel..a to jsem myslím sakra hledal když jsem tu vizi vymýšlel :)  A jsem teda rád, že jsem ji pořídil zavčas, nebo jsem měl zrovna štěstí.. protože prodejce na CH24 který je prodával už nic nemá a nikde jinde nic (v rozměru 24/12mm tzn 07 4 24 67NB). 

Nedávno mi totiž tady kluk z fóra psal, že se mu to líbí a kde jsem kupoval a ono nic... a on teda koupil Aquise na tahu, takže ještě potřebuje sponu..a ta je za cca 5k.. takže divočina celkem :)  Za mě Aquisy na gumě teda rozhodně zajímavější než na tahu, dává jim další barevnej kontrast a nápis Oris tam sedí jak prdel na hrnec..a fakt to krásně voní :D  Ten tah s leštěnýma středovýma dílkama je určitě velkej lapač mikrovlásečnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Spongebob napsal:

Díky Míro!  Na tvý/mý Wardy vždycky moc rád vzpomínám.. byly by super jako kombo k Orisům :) Jen byly v 40mm a asi bych příště vzal ty 42 (a pro pestrost sbírky možná modrý) :) Ale nosily se v té čtyřícítce ultra pohodlně a svítily snad líp jak Seika..fakt pecka hodinky. To jen tak.. když tě tu vidím :D 

Jinak tahle kombinace oranž gumy s black dial/orange markers referencí oficiálně neexistuje.. musíš koupit gumu z jinýho modelu (šedo/oranž nebo uplně jinej typ) a dát dohromady. Ani na netu jsem stejnou kombinaci nenašel..a to jsem myslím sakra hledal když jsem tu vizi vymýšlel :)  A jsem teda rád, že jsem ji pořídil zavčas, nebo jsem měl zrovna štěstí.. protože prodejce na CH24 který je prodával už nic nemá a nikde jinde nic (v rozměru 24/12mm tzn 07 4 24 67NB). 

Nedávno mi totiž tady kluk z fóra psal, že se mu to líbí a kde jsem kupoval a ono nic... a on teda koupil Aquise na tahu, takže ještě potřebuje sponu..a ta je za cca 5k.. takže divočina celkem :)  Za mě Aquisy na gumě teda rozhodně zajímavější než na tahu, dává jim další barevnej kontrast a nápis Oris tam sedí jak prdel na hrnec..a fakt to krásně voní :D  Ten tah s leštěnýma středovýma dílkama je určitě velkej lapač mikrovlásečnic.

Jo, ty Wardy byly fajn.

Jinak neznám přesně ty ref., ale Aquisy v kombinaci oranž indexy a oranž guma jsem už párkrát narazil. Právě jsem si vždycky říkal, že to bych i celkem unosil. :D Já měl Aquisy jen na tahu v modrý variantě, ale byly taky moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Chtěl jsem přezout pro změnu na černou gumu, když nám léto pomalu končí... A pak jsem si vzpoměl,že jsem k nim vlastně tenkrát měl přibalený i černý zakázkový řemen (protože pouzdro Oris atyp).

Vytáhl ho z krabice a velmi mile mě překvapil! Festovní voňavá kůže, pořádná nerez broušená spona a oranž prošití.

Tak oranž gumu dolu, pouzdro vzít mýdlem a měkkým kartáčkem a šup tam s kůžičkou :D

podle mě to vypadá super.. mají takovej "nóblovější" look :)

Podotýkám že hodinky na kůži nemám rád :D

pár foto:

 

IMG_20220828_182141.jpg

IMG_20220828_182050.jpg

IMG_20220828_182136.jpg

IMG_20220828_180949.jpg

IMG_20220828_182944.jpg

IMG_20220828_182031.jpg

IMG_20220828_183102.jpg

IMG_20220828_181048.jpg

IMG_20220828_183012.jpg

IMG_20220828_183027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůže moc pěkná, Aquisy také!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak konečně i na tahu 😊.

Jen se musím zítra někde stavit a nechat si ubrat ještě článek, je to moc volný :)

Na šroubky ve stěžejkách ještě šroubováček mám, ale v tom tahu jsou fakt už pidi šroubky.. škoda, jinak by to bylu určo easy.

Takže momentálně už disponuju dvěma barvama gumy, kůží a tahem :D

IMG_20221024_165031.jpg

IMG_20221024_170759_EDIT_1.jpg

IMG_20221024_170342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, junior300 napsal:

Dobra praca👌🏻, pekna zasoba na zmenu podla nalady. Ale na tahu su aj tak naj. 
Btw druha guma mi nejak usla, uz mas aj ciernu?

Na černé jsem je koupil viz první strana :)

Kůže byla jako bonus, ale rok jsem na ni nesáhl, nejsem moc na řemeny.

Jinak moc všem díky za pozitivní komentář! 

Co musím říct, tak teď trošku nabraly na váze :D Na těch gumách i kůži je to takový akorát, ale teď jsou naruce fakt cejtit :)

Ale věřím, že je to o zvyku.

image.png.0d2534bafd12a58f80f3afeb37c4ee89.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...