Přejít na obsah

Oris Aquis Date 01 733 7730 4159-07 4 24 64EB


Doporučené příspěvky

před 33 minutami, junior300 napsal:

Radost, co? Aquisky su perfektne, uzivaj.

Jooo moc :) zase se to lehce posunulo :) dík!

mi je podal se slovy "tak co?" Hodil jsem to na ruku behem vteriny sponu cvak a hned jsem ucítil že to sedí jak prdel na hrnec :D

teď se furt čučím :)

 

IMG_20221025_123520~2.jpg

IMG_20221025_123733~2.jpg

IMG_20221025_124147~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak nastala celkem velká změna u mně :).  Od posledního postu jsem je nesudnal z ruky :D .

Nevím ale jestli je to dobře, nebo špatně... dřív jsem si je bral jako "nedělní/sváteční" hodinky a do práce na střídačku nosil Seika a Gshocky. Od té doby co jsem je hodil na tah je nemůžu přestat nosit... až je to zvláštní :D. Přitom ta guma je taky fajn! Ale s tím tahem mi uplně přirostly k ruce.

Mám ale obavy z případných vlásečnic, zásekům...protože jsem celkem pedant na to aby vypadaly pořád co nejlépe 😕 

Jsou z nich prostě tooly a každodenní hodinky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mají dělat radost, pokud je nemůžeš sundat z ruky, tak to znamená, že jsi spokojený parchant a to je dobře 👍 Evidentně jsi dobře vybral. Vlásečnicím se nevyhneš. Zde máš dvě možnosti:

1/ buď budou "stárnout" s tebou, nebo

2/ až tě pohled na dojebaný tah bude fakt štvát, nechat přeleštit

3/ koupíš nový tah, nebo rovnou nové hodinky 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2022 v 15:22, DarylVanHorne napsal:

Hodinky mají dělat radost, pokud je nemůžeš sundat z ruky, tak to znamená, že jsi spokojený parchant a to je dobře 👍 Evidentně jsi dobře vybral. Vlásečnicím se nevyhneš. Zde máš dvě možnosti:

1/ buď budou "stárnout" s tebou, nebo

2/ až tě pohled na dojebaný tah bude fakt štvát, nechat přeleštit

3/ koupíš nový tah, nebo rovnou nové hodinky 🤣

Uvidíme :)

IMG_20221111_121056~2.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 8 hodinami, Spongebob napsal:

Veselé Vánoce borci :)

 

IMG_20221224_135901~2.jpg

Tobě taky pohodové Vánoce. Jen tě doplním - mám ty samé, a už je mám na ruce bez přestávky cca 3 měsíce. A v únoru to bude 5 let, co jsem je kupoval v Koscomu jako svoje první "švýcary" 😉. Mám je taky hooodně rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Radek Cigi napsal:

Tobě taky pohodové Vánoce. Jen tě doplním - mám ty samé, a už je mám na ruce bez přestávky cca 3 měsíce. A v únoru to bude 5 let, co jsem je kupoval v Koscomu jako svoje první "švýcary" 😉. Mám je taky hooodně rád.

Moc dík za tenhle komentář :D klidně pošli foto! Taky na tahu?? Protože já je nosil na té gumě.. (mám černou i oranž).

A jako supr...víkendovky atak.. ale najednou jsem koupil tah a mám je X měsíců na ruce a nemůžu jd sundat. Už jsem vše ostatní prodal. Až neuvěřitelný :)

Teď vím, že jsem si na ně zvykl je nosit každej den a přemýšlím zase o změně. Naštěstí mám všechny možné varianty, tak se asi na chvilku vrátím ke gumě (asi černé?).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Spongebob napsal:

Moc dík za tenhle komentář :D klidně pošli foto! Taky na tahu?? Protože já je nosil na té gumě.. (mám černou i oranž).

A jako supr...víkendovky atak.. ale najednou jsem koupil tah a mám je X měsíců na ruce a nemůžu jd sundat. Už jsem vše ostatní prodal. Až neuvěřitelný :)

Teď vím, že jsem si na ně zvykl je nosit každej den a přemýšlím zase o změně. Naštěstí mám všechny možné varianty, tak se asi na chvilku vrátím ke gumě (asi černé?).

 

Tady jsou nějaké fotky mých Aquisů z dneška a více Ti Tvoje vlákno plevelit nebudu, Spongebobe :speak_cool:.

IMG_20221225_104336.jpg

IMG_20221225_103844.jpg

IMG_20221225_123119.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Jsou pěkný, a ta oranžová je prostě nedoceněná barva 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...